çatlama ağrısından kaç gün sonra adet olunur?

pembepatiks

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2014
1.418
2.969
çatlama ağrısınından 14 gün sonra adet olurum bu yüzden acaba hamilemiyim diye umutlanamıyorum bile hesaplarım ve ogün gelir ama bugün adet günüm pet bile koydum kursa giderken eve geldim gelmiştir dedim baktım yok ve hala gelen giden yok heyecanlanmaya başladım eşimde hareketsizlik var 3 aydır düzenli olarak vitamin kullanıyor keçiboynuzu özü içiyor acaba işemi yaradı diyorum siz kaç gün sonra adet oluyorsunuz yarın gelmezse test yapsammı offfff stres yaptım 2 şimdi:KK17::KK17::KK17::KK17:

Ben 13 gün sonra adet olmuştum. İnşallah bebeğin seninledir tatlım.
sağol cnm cvbın için çok teşekkür ederim tek sen yazmışsın cvp ama 16.günde geldi kırmızılar artık çok yoruldum çok zor günler geçiriyorum çabalakmaktan hayal kurmaktan bıktım komşuların telindeki bebek kıyafetlerini görüp gözlerimin dolmasından ördüğüm bebek yeleklerini acaba dağıtsammı diye kendi kendime sormak bıktım artık ama benim istediğimi rabbim istemiyorsa elbet bi bildiği vardır diyorum bağrıma taş basıyorum

sağol cnm cvbın için çok teşekkür ederim tek sen yazmışsın cvp ama 16.günde geldi kırmızılar artık çok yoruldum çok zor günler geçiriyorum çabalakmaktan hayal kurmaktan bıktım komşuların telindeki bebek kıyafetlerini görüp gözlerimin dolmasından ördüğüm bebek yeleklerini acaba dağıtsammı diye kendi kendime sormak bıktım artık ama benim istediğimi rabbim istemiyorsa elbet bi bildiği vardır diyorum bağrıma taş basıyorum
canım neden bu kadar umutsuzsun? kaç aydır deniyorsun? benim eşimde hem sayı, hem morf problemi olmasına rağmen, ben hiç umudumu yitirmiyorum! belki uzun zamandır uğraşıyorsundur belki kısa bilemiyorum. ben 11 aydır uğraşıyorum aşağı yukarı. her ay bir mucize olur diye bekliyorum. olmazsa başka çaresine bakarız? umudunu yitirince daha mı güzel herşey:) boşver rahat olalım azıcık.. bu kadar üzme kendini arkadaşım... :KK24:

Aynı duyguları ben de yaşıyorum ama sabretmeliyiz. 16 aydır rabbimin hediyenin gelmesini bekliyorum hem de tıbben hiçbir sıkıntı olmamasına rağmen. Neden bekliyorum biliyor musın çünkü henüz zamanı gelmedi. Kadere inanıyorsak üzülmemeliyiz zira doğacak her insanın kaderi kalu beladan beri belli. Zor evet ama sabır başka da bir yolu yok bir de bolca dua. Kimseyi düşünme onun oldu bunun oldu gibi. Sen senden sorumlusun. Yüreğini ferah tut.

X