Çatlama ağrısı??

ofsistimcidden

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2022
2.120
5.029
Döngümün 13. Günü kasığımda yoğun bir ağrı var bacağıma vuran ve belimde bir ağrı var. Yumurta çatlayınca böyle ağrı yaşayan var mı? Neden oluyor bu ağrı?

Döngümün 13. Günü kasığımda yoğun bir ağrı var bacağıma vuran ve belimde bir ağrı var. Yumurta çatlayınca böyle ağrı yaşayan var mı? Neden oluyor bu ağrı?
Ben de her ay aynı ağrıyı yaşıyorum yumurtalıklar büyüyüp çatlamaya hazır olunca oluyor bazı kadınlar hiç hissetmezken bazıları da bizim gibi ağrılı hissediyor. Gebelik düşünenler için aslında büyük avantaj testler yanıltır ama ağrı ve akıntı yanıltmaz demişti doktorum.

Ya ben ağrı hep yaşarım da bu kadar şiddetli yaşadığım çok azdır sabaha karşı karnımın içinde kasıklarımda bacağıma vuran bir ağrı vardı. Bakalım bu ay tutar inşallah

Benim 1 haftadır akıntım var sarı beyaz bazen beyaz dün kasıklarımda ağrı oldu önceki gün birlikte olmuştuk bugün ağrıdan eser yok artık nasip...

Ya ben ağrı hep yaşarım da bu kadar şiddetli yaşadığım çok azdır sabaha karşı karnımın içinde kasıklarımda bacağıma vuran bir ağrı vardı. Bakalım bu ay tutar inşallah
İnşallah sağlıklı gebelik haberini alırsınız. Ben de bu ay akıntı ve ağrımın en çok olduğu günü değerlendirdim test yapacağım bu hafta hayırlısı olsun Allah hepimizin gönlüne göre versin.

Aminn ikimizde haber alalım inşallahhh Ya 2 günde bir zaten deniyoruz bugün de bu ağrı olunca denedik. Bu ay hacamat yaptırdım, eşimle kombine vitamin kullanmaya başladık bakalım nolucak

Aminn ikimizde haber alalım inşallahhh Ya 2 günde bir zaten deniyoruz bugün de bu ağrı olunca denedik. Bu ay hacamat yaptırdım, eşimle kombine vitamin kullanmaya başladık bakalım nolucak
belinizemi yaptılar hacamat ? bende düm çatlatma iğnesi oldum ara ara sancı oluyor ama açık kırmızı leke geldi anlam veremedim eğer benimde olmazsa hacamat düşünüyorum daha önceden boynuma flan yaptırmıştım zaten ama çocuk için bel diye duydum aramadım daha

Tüm sırt ve bele yaptırdım canım toksin atmak maksatlı yapmaya

Allah hayırlısıyla bir an önce kucağınıza doldursun sağlıklı bir evlat nasip etsin canım

anladım biri yazmıştıda bel boşluğuna yaptırılıyormuş bakalım diğer ay bende yaptırcam
Aynen oraya da yapılıyor belde sırtta organları temsil eden noktalar var hepsine yapıyorlar üreme organlarını kuyruk sokumu kısmı temsil ediyor oraya da yapılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…