çatlakları olan hamişler doğumdan sonra ne kullanacaksınız

mervezeynepnur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2008
286
0
mrb kızlar, çatlakların azalabileceği ama yok olamayacağı söyleniyor. gerçekten çatlaklar yüzünden psikolojim çok bozuldu. hamile olmdan önce 55i bile geçmemiştim, hatta 2 sene önce 47 kiloydum, böyle sorunlarım hiç olmamıştı, bebek sahibi olmak çok güzel ama çatlaklar insanın gerçekten sinirini bozuyor:kızgın:. ben rejene kullanmayı düşünüyorum, ama kkdaki bayanların çoğu bi işe yaramadığını söylemişlersenağlama. ben yine de denesem mi diyorum, biraz azalsa bile razıyım.
sizler de ne kullanmayı düşündüğünüzü yazıp fikir verirseniz sevinirim.

canım çatlak hepimizin sorunu. bende evlendikten sonra 15 kg aldım üztüne bide hamile kalınca.... düşün artık.... bende aynaya hiç bakmak istemiyorum sinirlerim bozuluyo.. ben dogumdan sonra karnımı sarmayı düşünüyorum sıkılaştırıcı krem araştırıyorum bulabilirsem onu kullanacagım .geçen yıl dogum yapan arkadaşım karnını göstermişti kilo verdikçe baya yok olmuş ve beyazladıgı için çokda belli olmuodu benimkide öle osa razıyım...

Çatlaklarrrr:kızgın:

bendede oldu yaa hamile kalmadan önce çatlak matlak bilmezdim:kızgın:ama benim bacaklarımdakiler azaldıı..karnımda var :bbo:çatlakları kırmızıyken geçirebiliyomusun ancak..beyazlaşınca kalıyor öyletatlicadiarzubi yakınımdan duydum kakao yağı iyi oluyomuş..ben alıcam belki etkili olur..badem yağı da kullandım ama...oda tüyleri besliyorrtatlicadiarzu

cnm benim kızlığımdan beri çatlaklarım var.çok zayıflayıp şişmanladığım için oldu.hamileyken yeni çatlağım olmadı ama genede losyon kullanmıştım. şimdi ise karnımı kuşakla sarıyorum.çatlakları gideremezsin ama gözükme yoğunluğunu kullanacağın kremle azaltabilirsin sanırım cnm

valla benim bu foruma üye olmamamın başlıca sebebi çatlak ilacı olan rejeneydi kullananların fikirlerini almak için eşimle beraber bakmıştık hamişler sayfasını görünce kaydoldum yani anlayacağınız rejene kullanıcam benim sadece göğsümde çatlak var karnımda bacaklarımda falan tok bi tek göğsümde ama beni çok rahatsız ediyo kadınların ne kadar çok derdi var yaaaaaaa dı mı kızlar......

evet çhatlaklarrrKötü Kazen,benimde çok sinirlerimi bozuyorlar,ben hamile kalmadan önce zayıftım ve hamileliğimdede sadece göbeğim ve çevresi kilo aldığı için çok gerildim ve çok çatladımsenağlama,badem yağı ve kakao yağı kullandım ama hiç faydası olmadı anca tüylenme yaptı,dr um genetik olduğunu söylemişti ne kullanırsam kullanim genlerde varsa olacağını söylemişti galiba haklı çıktı,annemin karnı gibi oldu karnım,tek farkı henüz kırmızı olmaları.reklamlarda çatlaklara iyi gelen bir krem oldunu gördüm ama pek inandırıcı gelmedi,bilmiyorum belki doğumdan sonra deneyebilirim krem falan:sm_confused:

ben hamileliğim sırasında babe çatlak kremi kullandımm.a.sçatlağımm yok denecek kadar az..:dance:doğumdan sonrada kullan demişti cilt uzmanı sanırım onu alıcamyerimseniben.babe çatlak onarıcı kremi..araştırdım kullananlarda çok memnunnn.bi de dr kakao yağı en iyisi demişti.şutarafagittionu almayı düşünüyorummm:1hug:

ben hamileliğim sırasında babe çatlak kremi kullandımm.a.sçatlağımm yok denecek kadar az..:dance:doğumdan sonrada kullan demişti cilt uzmanı sanırım onu alıcamyerimseniben.babe çatlak onarıcı kremi..araştırdım kullananlarda çok memnunnn.bi de dr kakao yağı en iyisi demişti.şutarafagittionu almayı düşünüyorummm:1hug:

mavişciğim hangi krem bu?yazar mısın?ben de alayım olmazsa.

bugün sabah tv8 de dermatolog bir bayan sadece gebelik çatlaklarıyla ilgili bilgi verdi. arkadaşlar hiçbir şekilde çözümü yok. hele kremler ve yağlarla hiç. sadece bir lazer tedavisinden bahsetti o da çatlakları sadece %40 oranında azaltabiliyormuş.
bence yağlara kremlere güvenip de dünyanın parasını vermeyin.
genetik bir durum çünkü ben hiçbir şey sürmedim ve hiç yok. çünkü ailemde yok.

aslında kesinlikle çaresi yok değil bazılarının gebelikten sonra kendiliğinden geçiyo kimiside kesinlikle gecmez diyo inanın bu kişiden kişiye değişen bişey inşallah bizimkilerde kendiliğinden gecer ayrıca badem yağı kakao yağı bunların faydası çatlak oluştuktan sonra değil olmadan önce engelliyo kızlar gecirme özelliği var diye boşuna kullanmayın önlem amaçlı olarak kullanılıyo yağlar ....

Son düzenleme:
Çatlaklarrrr:kızgın:

bendede oldu yaa hamile kalmadan önce çatlak matlak bilmezdim:kızgın:ama benim bacaklarımdakiler azaldıı..karnımda var :bbo:çatlakları kırmızıyken geçirebiliyomusun ancak..beyazlaşınca kalıyor öyletatlicadiarzubi yakınımdan duydum kakao yağı iyi oluyomuş..ben alıcam belki etkili olur..badem yağı da kullandım ama...oda tüyleri besliyorrtatlicadiarzu

canım o halde doğumdan hemen sonra başlamak lazım. önce rejeneyi denemeyi düşünüyorum. bepantheni ben de kk dan duymuştum, onun krem olanını aldım ama galiba merhem olanı alınacakmış, bi de onu alayım, eşim dert etmiyo gibi görünüyo, boşver rejene falan alma, geçirmez diyo. ancak benim içim rahat etmez. hem bence buruş buruş bi karın hiç de iç açıcı değil. en azından görünümü zayıflasın ona da razyım, bence de tamamen geçmez.senağlama

hamişler bende okumuştum bepantenin iyi geldini evde vardı.oğluşumun altı pişik olmasın diye almıştım bitane.4 gündür kullanıyorum gerçekten bana iyi geldi biraz kaşınıyo ama buda iyi geldini ispatlarmış.sizde deneyin 3ytl den az fiyatı.kaşınınca tırnaklarınızla degil parmak ucu veya avuç içiyle kaşıyın ama ok.öptüüüüüüüüm

bepanten cok iyi arkadaşlar ben ilk günden beri kullaniyorum hem göbeğime hem göğüslerime,cok faydali,

arkadaşlar krem olanını mı yoksa merhem olanını mı kullanacağız? bir de gebeyken çatlaklar nasıl anlaşılıyor? karnıma bakıyorum bişi göremiyorum da...rejene nin de amma reklamı oldu...acep nasıl bişi? walla çok da pahalı...

arkadaşlar krem olanını mı yoksa merhem olanını mı kullanacağız? bir de gebeyken çatlaklar nasıl anlaşılıyor? karnıma bakıyorum bişi göremiyorum da...rejene nin de amma reklamı oldu...acep nasıl bişi? walla çok da pahalı...

arkadaşlar merhem olanından demişler

Arkadaşlar bendede acaip çatlaklar oluştu özellikle kalçamda,baldırlarımda,bacaklarımda,göğüslerde yani nerde ararsanız var kırmızı şu anda bu dediğiniz bepanten merhemi şimdide uygularsak bebeğe bi yan etkisi olurmu yani uygulamakta bi sakınca varmı yoksa doğumdan sonramı sürücez nolur bi cevap verin nefret ediyorum çatlaklardan

[COLOR="Magekullan canım daha bende hamileyim.dogurucam inş.kullaan bişe olmuyo canım hayırlı geceler hamişler ve bebişleri.kaşırken dikkat edin yalnız kızlar.parmak ucu veya avuç içinizle kaşıyın a.s.:nazar:nta"][/COLOR] :CüvCüv: :lepi:

badem yagi kesinlikle surmeyin, ben denedim ama tuylenme oldu.. bir kac arkadasa danismistim catlak olmasin diye bi özel krem kullaniyorlarmis, bende aldim bir suru para verdim ama hic bir ise yaramadi.. genetik bir durum catlaklar ve tamamen yok olmuyor.. ha devamli spor yaparsin sarkan karnini gerdirebilirsin, catlaklarda az görunur

X