catlaklar için hangi kremi kullanıyorsunuz

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
785
2
slm arkadaslar 12 haftalık hamileyim doktoruma sordum catlak için ne kullanabilirim diye mustek adında bir krem verdi bu kremi kullananlar arkadaslar memnun kaldınızmı CADIARZU sizler ne kullanıyorsunuz a.s.

canım bana lierac diye bişey verdi kullanıyorum ama sürekli değil unutuyorum sürmeyi ama çatlak oluşumunun %75i genetikmiş

ben kakao yağı fındık ve buğday yağını karıştırdım bunu cilt doktoruna gittim orda söylediler.kendi doktorumda lieracd verdi onu kullanıyorum.kakao yağlı karışımı banyodan banyoya diğerini hergün kullanıyorum şimdilik iyi gidiyor umarım çatlamaz.

canım çatlak için aslında en iyisi badem yağıymış ama tüylenme ihtimalide var

ezcanelerde bir sürü çatlak kremi var her doktorda farklı veriyor
ben bebeyağı kullanıyorum suan bi çatlama yok
bebe yağı kullanıp iyi gelen varmı

siz kacıncı haftadasınız arkadaslar bunları kullanıpta catlakları hala olanlar varmı

31 haftadayım ben
bazen bebk yağı bazen de normal krem sürüyorum
ne zaman aklıma gelirse bazen unutuyorum valla hiç sürmüyorum
ama bol bol su içiyorum
şimdilik çatlağım yok bakalım olmaz inş bundan sonra

canım bende 30 haftalık hamıleyım...gobişimde hiç çatlak yok dogrusu ama göğüslerım felaket...bebeyagı badem yagı catlak kremı hiç bişi fayde etmedı.en son bepantenı duydum ve aldım..su mavı olanı eczanelerde var.bır tek o kar ettı goguslerdekı catlamayı durdu...ben cok memnun kaldım .tavsıye ederım.sevgıler

ben de 16. haftamdan beri lierac kullanıyorum sabah-akşam. banyodan sonra kakao yağı sürüyorum. şuan 31 haftam yeni bitti ama asıl çatlama zaten bu haftalardan sonra diye biliyorum. zaten çatlamamak çok zor bi ihtimal bence çünki derimiz davul gibi geriliyo ve bebişler son iki ay kg alıp büyüyolar cokacimcoook

arkadaslar ben ilk hamileliğimde bebe yağı kullandım 15 kg aldım hiç çatlağım yok su an 14 haftalığım 6 kg aldım bir arkadsım lierac kullandı hiç çatlamadı banada onu tavsiye etti bu arada kakao yağını nerden bulabilirim?

ben mustela kullanıyorum 10. haftadan beri...şimdilik pek bişey yok ama benim eskiden çatlaklarım vardı zaten kilo alıp vermekten....mustelanın eski çatlakların tedavisine de yardımı varmış..bakalım sürüyoruz işte hergün...

canım bütün aktarlarda oluyor kako yağı ama biraz kalın bir yağ vücut tek başına kolay emmiyor badem yada susam yağıyla karıştırarak kullan istersen

arkaadaşlar bana dr lierac ı tavsiye etti drunda eşi onu kullanmış iki tane çocuğu varmış hiç çatlak yokmuş eşinde benim göğüslerim ilk aylarda bayağ bi çatladı dra sordum bu jeli tavsiye etti göğüselerimdeki çatlaklar durdu rengi bile acıldı karnımda bi tane bile catlak oluşmadı:nazar::nazar:günde bi kere kullanıyrum dördünçü aydan beri kullanıyrum her ay bi kutu gidyor fiyatıda 55 ytl ama eczacı bize 50ytlye veriyr badem yağı kullandım ilk aylarda hiç işe yaramadı bide her yer vıccık vıccık yağ oluyüor lieracı vüçud hemen emiyor arkadaşlar şiddetle tavsiye ederimmm:teytey::teytey::CüvCüv:

X