çatlakara çözüm

burekaru

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
39
1
çatlakları önlemek için krem,yağ gibi şeyler kullanıyormusunz.kullanıyorsanız hangi ürünü tercih ettiniz.*:ecrin_bebek:

badem yapı öneriliyor ama tüylenme yapıyormuş diye duydum bebeyağı aldım ama o da çok vıcık vıcık geldi kullanamadım (maymun iştahlıyım heralde) en son dr önerisiyle lierac die bir krem aldım eczaneden biraz pahalı bir krem ama aslında en güzel çözüm bolca sıvı tüketmek su içmekmiş elimden geldiğince su içiyorum ama sanırı yeterli gelmez gene de.

tatlı badem yagı ve hakıkı zeytın yagıyla bırlıkte karıstırıp surdugunuzde cok ıyı gelıyormus.bende hamıleyım daha 8 haftalık ılerleyen gunlerde bendede catlaklar olursa yapıcam denemekten zarar gelmez

kibos catlak olmadan yapmam lazim olursa yapicam deme olunca hicbiseyin faydasi yok cunku...biz catlak olmasin diye yapiyoruz zaten canim..

geçen sene suna dumankayanın caddebosdandaki dükkanına gitmişdim bi arkadaşımla ozman arkadaşım hamileydi ona bi tarif vermşdi bende şimdi onu kullanıyorum.tatlı badem yagı, çilek yagı (aroması diyede geçiyo),yarım limon suyunu karıştırıyosun 3. aydan sonra hergün sürüyosun

X