Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Yani iste izin almasi gelmesi falan lazim. Izinlerini de soz nisan bilmemne olursa (ki su anlik bayaaa uzak gibi duruyo) oyle kullanalim diyorum. En son mayista gorustuk. Simdi yaz geldi biz istanbula gideriz temmuz gibi, eylule kadar ordayiz zaten. O zamana kadar gorusme falan yok ufukta
Tebrik ederim kuzumm hayalindi hemsirelik veya ebelik di mi? Kazanmissin oh okulunu severej okursun isini severek yaparsinn cok guzel
Ebelik cok korkunc bi meslek benim gozumde ya dogum cok korkunc bi olay oldugu icin sanirim
Aa ablan da evleniyomus. Baya kosturursunuz o zaman yazin siz insallah mutlu olur ablan daa.
Sevdiceginden de haberim var
Sizin yok mu gorusme yakinlarda?

Eveet mesleğimi çok seviyorum ben kuzum bana çok mucizevi bir olaya tanıklık ve yardım etmek güzel geliyor :)
Valla bizimde en erken temmuz azalttık bizde ama aylardır görüşemedik tabi

Ben şimdi kahvaltı yapmaya kaçıyorum sonra yine gelirim nasılsa belki mathi de gelmiş olur

Eveet mesleğimi çok seviyorum ben kuzum bana çok mucizevi bir olaya tanıklık ve yardım etmek güzel geliyor :)
Valla bizimde en erken temmuz azalttık bizde ama aylardır görüşemedik tabi
Dogum nasil oluyo beyinim bi anlat ya
Yakinlarimdan dogum yapan oldu ama hic oturup da acik acik soramadim ne oldu ne bitti diye
Sizin yine az kalmis bir aya gorusursunuz o zamann

Dogum nasil oluyo beyinim bi anlat ya
Yakinlarimdan dogum yapan oldu ama hic oturup da acik acik soramadim ne oldu ne bitti diye
Sizin yine az kalmis bir aya gorusursunuz o zamann

Bende sabah bitki çayı içiyorum ya şimdi yappıcam anlatıcam gelince sana özelden

Kız mathi nerdesin beğenip kaçmalar falan 15 22 dakika kayboldum hiç gelmemişsin

Kitap mı dicem ben sana ne dicem ya instadiet var ya ondan almıştım ama düzenli kullanamadım çayı bildiğin bitki çayı sabah akşam ona başladım dün wc problemim var da benim çay iyi gelir diye

Cınımmm
Naber

Pekmez diyebilirsin yine kuzum
Hee form cayi gibi yani? Bende de var o sorun ya. Insanlar gunde 2 kez falan cikiyomus ben haftada 2 cikinca seviniyorum

Cınımmm
Naber

Pekmez diyebilirsin yine kuzum
Hee form cayi gibi yani? Bende de var o sorun ya. Insanlar gunde 2 kez falan cikiyomus ben haftada 2 cikinca seviniyorum

Aynı ben az önce annemi aradım anlatım anne dedim böyle böyle haftada iki ne demek
İlaç alıcam olmazsa ya ...

Aynı ben az önce annemi aradım anlatım anne dedim böyle böyle haftada iki ne demek
İlaç alıcam olmazsa ya ...
Ben de diyorum anneme anne bak ilaci varmis bi arastirsak eczaciya sorsak da alsak diye. Benimki de oyle bizim bagirsaklar tembel bosver napcan ilaci diyo bana

Ben de diyorum anneme anne bak ilaci varmis bi arastirsak eczaciya sorsak da alsak diye. Benimki de oyle bizim bagirsaklar tembel bosver napcan ilaci diyo bana

Valla alıcam ben dün akşam içtim yine işe yaramadı ama düşün bak baya sinir oluyorum bu duruma ya

Valla alıcam ben dün akşam içtim yine işe yaramadı ama düşün bak baya sinir oluyorum bu duruma ya
Benim de almam lazim ya. Ikna edebilirsem haberli alicam ama hala yok derse gidip kendi kafama gore sorup sorusturup almam lazim. Kac haftadir ayni kilodayim ya 600 gramina kadar ayni. Bundan heralde..

Benim de almam lazim ya. Ikna edebilirsem haberli alicam ama hala yok derse gidip kendi kafama gore sorup sorusturup almam lazim. Kac haftadir ayni kilodayim ya 600 gramina kadar ayni. Bundan heralde..

Evet o baya zorluyor verip vermemeyi su da az içiyorum ben zorla içiyorum daha doğrusu ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…