Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ne demek Beyinim :KK1:

Ben de Beyini seviyam Sagooo :KK1: :KK53:

Tubik nerelerde kızlar bileniniz var mıı?? Merak ettim sıpayı ortalarda yokk :KK19:

Aman bakma sen bana ben de böyle ahım şahım bakımlı değilimdir :KK1: Tabi Beyini Ayşenuru filan bilemem onlar bakımlıdır her daim :KK23::21:

Zaman bol neye sarcağımı şaşırdım boşluktan :KK53:

Bende seni seviyam sagoyuda seviyam :KK1: tubaya 0 puan bize 100 çünkü bayadır yok ortada :KK20:

Son düzenleme:

Ne demek Beyinim :KK1:

Ben de Beyini seviyam Sagooo :KK1: :KK53:

Tubik nerelerde kızlar bileniniz var mıı?? Merak ettim sıpayı ortalarda yokk :KK19:

Aman bakma sen bana ben de böyle ahım şahım bakımlı değilimdir :KK1: Tabi Beyini Ayşenuru filan bilemem onlar bakımlıdır her daim :KK23::21:

Zaman bol neye sarcağımı şaşırdım boşluktan :KK53:

Herkese merhaba kızlarrrr :KK3:
Ben yokken çok kaynattınız bakıyorumm :KK1:
Aman dün giremedim ya kütahyaya kayıt olmaya gittim akşama doğru bitti işler ve çok yorgundum :KK53:
Adım da geçmiş hemenn :KK23:
Pekmezim ben öyle bildiğin gibi değilim şu aralar saldım gidiyorum :KK9:

Bende seni seviyam sagoyuda seviyam :KK1: tubaya 0 puan bize 100 çünkü bayadır yok ortada :KK20:

Evet yaa :KK19:

En birinci biziz. Tubik en sonuncu :KK19::KK53:

Herkese merhaba kızlarrrr :KK3:
Ben yokken çok kaynattınız bakıyorumm :KK1:
Aman dün giremedim ya kütahyaya kayıt olmaya gittim akşama doğru bitti işler ve çok yorgundum :KK53:
Adım da geçmiş hemenn :KK23:
Pekmezim ben öyle bildiğin gibi değilim şu aralar saldım gidiyorum :KK9:

Topiğimiz baya baya dağılmış olduğu için bu hal kaynatmış hali oluyo artık :KK1:

Hadi hayırlı olsun Ayşenurum kaydınn :KK71:

Ben de salmıştım bayadır.. Gaza geldim :KK1: Yağladım hemen bugün saçlarımı :KK1:

Evet yaa :KK19:

En birinci biziz. Tubik en sonuncu :KK19::KK53:

Topiğimiz baya baya dağılmış olduğu için bu hal kaynatmış hali oluyo artık :KK1:

Hadi hayırlı olsun Ayşenurum kaydınn :KK71:

Ben de salmıştım bayadır.. Gaza geldim :KK1: Yağladım hemen bugün saçlarımı :KK1:

Çok teşekkür ederim pekmezim darısı senin başına :KK1:
Gerçi böyle söyledim ama pek bilmiyorum şimdi :KK9:
Bende daha gaza gelme durumu yok ama bakalım artık :95:

Bende haftalık program yaptım kuzu benim ygs topiğinde sende bi baksana nasıl olmuş sence ?

Kuzum ya biraz ağır olmamış mı sanki mesela pazartesi günü matematikten 6 konu :44:
Bence çalışırken şöyle düşün hani dersanede nasıl bu konuları bir günde nasıl bitiremezsin ya sindire sindire çalış bence birden acele etme :KK1:

Kuzum ya biraz ağır olmamış mı sanki mesela pazartesi günü matematikten 6 konu :44:
Bence çalışırken şöyle düşün hani dersanede nasıl bu konuları bir günde nasıl bitiremezsin ya sindire sindire çalış bence birden acele etme :KK1:

O konular basit konular ama o yüzden yaptım ben onu ya :26:

Çok teşekkür ederim pekmezim darısı senin başına :KK1:
Gerçi böyle söyledim ama pek bilmiyorum şimdi :KK9:
Bende daha gaza gelme durumu yok ama bakalım artık :95:

Rica ederim kuzum. İnşallah :KK1:

De de cuk oturdu :KK1::KK53:

Gelmelisin benceeee yakında açılır okulun yavaştan başla. :21::21:

Rica ederim kuzum. İnşallah :KK1:

De de cuk oturdu :KK1::KK53:

Gelmelisin benceeee yakında açılır okulun yavaştan başla. :21::21:

Heh tamam o zaman bir an yanlış söyledim diye korktum :KK1:
Aman valla içimde bir sıkıntı şu üniversite ya :KK14:
Ben gidicem annem yalnız kalıcak falan işte :KK5:

Heh tamam o zaman bir an yanlış söyledim diye korktum :KK1:
Aman valla içimde bir sıkıntı şu üniversite ya :KK14:
Ben gidicem annem yalnız kalıcak falan işte :KK5:

Canım yapma böyle ama ya :26:

Belki peşinden o da gelir?? Çok anne var öyle evladı başka şehirde okuyup da yanına giden o şehre yerleşen :KK16:

Şimdi hiç yalnız kalacağını düşünmüyodur bence annen. Çok mutludur okulunu kazandın okuyacaksın diye :nazar:

Canım yapma böyle ama ya :26:

Belki peşinden o da gelir?? Çok anne var öyle evladı başka şehirde okuyup da yanına giden o şehre yerleşen :KK16:

Şimdi hiç yalnız kalacağını düşünmüyodur bence annen. Çok mutludur okulunu kazandın okuyacaksın diye :nazar:

Yok pekmezim gelmez ya
Abim de Edirnede okuyor ondan gözüm arkada :KK5:
Sevindi biliyorum ama işte of :KK14:

X