Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ayneeen hep mutlu olalım çünkü mutlu olmayı hakediyoruz :)
Kesinlikle kader bende yalnız takılmak istiyordum bir anda gelişti itiraz edemedim ne yapalım bundan sonra böyle her şeyin hayırlısı :)

Ayneeen hep mutlu olalım çünkü mutlu olmayı hakediyoruz :)
Kesinlikle kader bende yalnız takılmak istiyordum bir anda gelişti itiraz edemedim ne yapalım bundan sonra böyle her şeyin hayırlısı :)

evet canım öyle yalnızlıkta zor valla yani alışmak zor bu duruma çoook canım sıkılıyor

İyi diyelim iyi olsun kuzum..
Tuhaf tuhaf rüyalar gördüm , havada çok sıcak serinlemeye çalışıyorum..

Sen nasılsın napıyorsun

bende her gece göryorum rüya maşallah bir gün atladığını görmedim hiç ya

iyiym bende çok şükür okul yok çalışmıyorumda bir yerde evdeyim kafayı yiycem sanki yakında

bende her gece göryorum rüya maşallah bir gün atladığını görmedim hiç ya

iyiym bende çok şükür okul yok çalışmıyorumda bir yerde evdeyim kafayı yiycem sanki yakında

Aa sende ben gibi her gece rüya görüyorsun demek..
Bende çok rüya görürüm ama dünkü rüya gerçekten çok korkuttu beni,, Hayır olsun diyelim..

Niye kız , bende evdeyim ama kafayı yeme modunda değilim..

Selam kızlaaarrr
sıkıntıdan patlamak üzereyim ya.
güzel dostluklar edinmek istiyoruumm benide alırmısınız aranıza

evet bende çok rüya görüyorum ya rüya tabirlerinden çıkmıyor o derece ama rüyayı ilk yorumlayan nasıl yorumlarsa ona çıkıyormuş rüya o yüzden iyi yorumlamak gerekiyor :))
valla arkdşlarım okul tatil olunca memleketlerine gittiler sıkılıyorum işte bende dışarıda çıkmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…