Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

yakaladım seni sonunda
anlat bakalım neler oldu neler yaptınn

Bebeek çok özledim seni
İlk olarak üniversiteye yerleştim ama Antalya değil Burdur uluslararası ilişkiler geldi buraya 2 saat yurt başvurusu yaptım hafta içi orda hafta sonu evimde ailemin yanında olucam.
Yatay geçiş yapabilirsem yapmayı düşünüyorum.
Aşk hayatıma gelincede o çok karışıktı zaten en son Atılayla ayrılmıştık biliyorsun bana en büyük kazığı attı. Benimle ayrılır ayrılmaz 1 hafta sonra başkasıyla çıkmaya başlamış tabi ben varkende ayarlıyormuş büyük ihtimal.
O kızla çıkarken mayıs ayında mesaj attı bana aradı yanına gelicem özledim sensiz yapamıyorum vs..
Benimde haberim yok olanlardan gel dedim bende seni özledim belki her şey düzelir diye.
Geldi buluştuk derken o burdayken çıktığı kız aradı beni senin yanına geldiğini öğrendim bizde 2 aydır çıkıyoruz beni ailesiyle tanıştırdı seninlede 5 ay önce ayrıldığını söyledi falan. Ben şok oldum tabiki. Atılaya ulaşmaya çalıştım bu kaçıp gitti beni öylece bırakıp tek bi açıklamada yapmadı.
Hiç konuşmadık. Ben haziranın sonunda Konyaya gittim arkadaşlarımla görüşmeye kafamı dağıtayım diye.
Oda Konyada olduğumu öğrenmiş teyzemlere gelmiş benimle görüşmek için.O kadar şeye rağmen yine görüştüm ama bi daha karşıma çıkmaması gerektiğini söyledim bende kendi hayatıma bakıyorum dedim. Zaten benimle olmak için gelmemiş o kızla berabermiş ama beni seviyormuş neler çektiğini bilmiyormuşum falan. Bi dahada görüşmedim aradı gidene kadar Antalyaya geldim yine aradı sert davrandım istemiyorum seni dedim. 1 ay oldu en son konuşalı.
Bende Konyadan geldim bi cafede işe başladım eve yakın bi yer. 3 hafta çalıştım müdürle anlaşamadık bıraktım. Bu arada birine aşık oldum.
Oraya geliyordu köpeğiyle beraber.
İlk görüşte aşık oldum resmen. Sonra oda beni görmeye sık sık geldi 10 gün falan böyle birbirimizi izledik tanışmak için o adım attı. Meğer bizim evin karşısında oturuyormuş çocuğu görmedim bile
Vee tam 10 gündürde çıkıyoruz. Çok mutluyum. İsmi Berkay sanırım karşıma Allah çıkardı bilmiyorum iyi şeyler düşünüyorum hissediyorum.
Atılayla ayrılalı 7 ay olcak ben ilk defa kalbimi birisine açıyorum.

Aay Tuğçee çok sevindimmmm
Bi zamanlar çok dertleşmiştik ama geçti o sıkıntılı günler :)
Bende kısa bi özet geçiyim,
Bende 2 yıllık ilişkimi bitireli 8 ay oldu ve bittikten 2 ay sonra bana mail attı cvp vermedim. Çünkü hayatımda başkası vardı Daha sonra askere gidince mesaj attı yine cvp atmadım. Geçen doğum günümü kutladı. Bi zamanlar günlerce ağladığım şahıs için artık zerre kadar bişi hissetmiyorum
Ve hayatımda yeni biri var şu an, 2 ay dolmak üzere
Bu aşkla ilgili hikayemde çok uzun bi ara anlatırım :)
Herkes iyiyse sorun yok canlarım, hep mutlu olalım inş.

Son düzenleme:

Ayyy bebeğim çok güzel haberler bunlar. Kimse vazgeçilmez değildir bunu anladım ben.
Ölürdüm yinede Atılaysız yapamazdım ondan başkasını sevemezdim. Ama ciddi ciddi başkasıyla beraberim ve mutluyum.
Tek isteğim onun gibi karaktersiz olmaması. 3 seneyi çöpe attım ama bir kere daha atmak istemem.
Sanada mutluluklar dileriim dinlemek isterim her şeyi bende size anlatırım canlarıım

Anlatırım bi ara balım :) Şimdi çıkmam gerek öpüldün

tugçem senin için çok mutlu oldum inankiii
atılay ı untman hayatına yeni birisi girmesi.. ne kadar garip değil mi. bir zamanlar onsuz yapamam dediğin insanın yerinde başkası oluyor
benim kafamda çok karışık bu aralar erkek arkadaşımla sürekli kavga ediyoruz. beni seviyor biliyorum ama hayatımızda sorundan başka birşey yok. onsuz yapamam diyorum ayrılamıyorum.

Çok garip bebeğim ben hala inanamıyorum daha 1 ay önce onunla konuşurken ağlıyordum ben. Sevmiyorum artık tabiki ama içimde bi yara olarak kaldı. O benim için çok değerliydi biliyorsun ama Berkayla yeni bi sayfa açtım artık geçmişi hiç yaşamamışım gibi düşünmek istiyorum. Ders aldım bazı şeylerden ama artık daha güçlüyüm hayata karşı.
Sorunlar ne peki büyük ciddi şeyler mi yoksa ayrılcak kadar büyük mü hemen ayrılıp kestirip atma tabiki iyi düşün derim.

ya biz zamanında çok kavga ettik kavgaların sonunda ben olay iyice büyümesin diye hep alttan aldım kendimi affettirmeye çalıştım yani kısacası hep ben düzelttim söylediği sözleri sineye çektim.. Ama insan bir yerde yoruluyor. şimdi kavga ediyoruz benden birşeyler bekliyor her zman olduğu gibi..Ama çok sıkıldım hep suçlanmaktan kendmi affettrmye çalışmaktan o yüzden bende akışına bıraktım böyle oluncada iyice sarpa sardı işler. o eskisi gibi olacak ben özür dlicem kendimi affettrcem sanıyor ama nerde o eski günler... gücüm kalmadı bende insanım sonuçta. ben düzeltmeynce kmse düzeltmiyor öyle bir aydır kavga üstüne kavga yıprandık iyice.

Hep senin çabalamanla olmaz bebeğim haklısın yorulmakta bu bi ilişki 2 kişinin yürütmesi lazım ama erkekler bazen tek kişinin üstüne yüklüyor her şeyi.
Sen akışına bırak o bişeyleri düzeltmeye çalışsın zaten bakcak bu böyle olmaz oda illa ki yapcaktır gerekeni.
Üzme kendini onsuzda yapamam deme bak ben bile yapmışken :)

ayrılır gibi olduk bir kaç kere
nefes alamıyor gibi oldum gözlerimden kan akacaktı nerdeyse aglamaktan.
ayrılınca insanın aklına kötü olaylar kavgalar gelmiyor nedense. hep mutlu olunan günler güzel anlar geliyor. o da daha çok üzüyor insanı

Çok iyi anlıyorum seni onu kaybetmekten korkuyorsun ama akışına bırak biraz bakalım ne olucak ilerleyen günlerde.
Böyle devam etmez herhalde.

Hoşgeldin bebeğiim

hoşbuldum balım nasılsın? okudum az önce çok sevindim ya yeni başlangıç öylemi :)) valla çok mutlu oldum inşallah artık hakkında hayırlısı bu çocuktur canım hiiç üzmez seni inşallah

yavaş yavaş herkes geliyorr oleyyy
hoşgeldin sagopamm

hoşbuldum canım benim sen nasılsın sennde yazdıklarını okudum üzülme ve onsuz yapamam deme bir süre sonra gerçekten bütün bunları ne diye çektim göz yumdum diye pişmanlık yaşıyor insan en iyisi zamana bırakmak ama artık bence oda çabalasa çok iyi olacak kim olsa dayanamaz (

hoşbuldum balım nasılsın? okudum az önce çok sevindim ya yeni başlangıç öylemi :)) valla çok mutlu oldum inşallah artık hakkında hayırlısı bu çocuktur canım hiiç üzmez seni inşallah

İyiyim bebeğim sen nasılsın konuşmayalı sende ne var ne yook ?
Benim içinde çok hızlı gelişti hala inanamıyorum ama iyi şeyler düşünüyorum, hissediyorum inşallah öyledir ve eskiyi unutup bununla mutlu olurum :)

unutursun canım benim unutmayım ne yapacağız ayrıca maşallah herkesin keyfi yerinde biz neden acı çekerek yaşayalım :))
bende bildiğin gibi her şey yalnız takılıyorum artık öyle hayatımda biri yok şimdilik ağzım yandı belki bir süre daha olmayacak bilemiyorum kader :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…