Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

[video=youtube;DNY7liwIIsQ]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=DNY7liwIIsQ[/video]

[video=youtube;Xmap94TcDNs]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Xmap94TcDNs[/video]:3 2:

Kızlaar nerelerdesiniz neler yapıyosunuz çok uzun zamandır girmiyorum foruma neden bilmiyorum bi şeyler itiyor beni girip bakıp hemen çıkıyorum durmuyorum bile..

Kızlaar nerelerdesiniz neler yapıyosunuz çok uzun zamandır girmiyorum foruma neden bilmiyorum bi şeyler itiyor beni girip bakıp hemen çıkıyorum durmuyorum bile..
Kız nerdesin sen
Nan hepümüz nasıl da dağıldık be,bizi unutmuşundur kesinBen pret
Neyapasunn annat bağalım

Kız nerdesin sen
Nan hepümüz nasıl da dağıldık be,bizi unutmuşundur kesinBen pret
Neyapasunn annat bağalım

Unutmadım leeen Aman ya iş güç koşturmaca başka yaptıgım bi şey yok valla hastaneye git koştur eve gel uyu kalk hastaneye git eve gel falan böyle devam ediyo
Sen neler yapıyosun :)

Unutmadım leeen Aman ya iş güç koşturmaca başka yaptıgım bi şey yok valla hastaneye git koştur eve gel uyu kalk hastaneye git eve gel falan böyle devam ediyo
Sen neler yapıyosun :)
Benim de yaptığım bişey yok valal sürekli evde oturuyorum,en azından sen çıkıyosun yeni insanlar görüyosun eyni şeyler yaşıyosun ya ben?Evde ne kadar değişik şeyler yaşayacaksamBıraktığın gibiyim beeSenin sevdicekle aran nasıl? nasıl gidiyor

Yeni insalar falan görmüyorum ya hep aynı şeyler benimde
İyi aramız bi sorun yok :)))

özledimmm :26:
gördüğün gibi bir ben bırakmadım topiği şarkılar paylaşıyom
nasılsın bebek napıyosun nerelerdesin niye gelip gidyonuz ya önceden sıra gelmezdi sohbet edecek şimdiki hale bakıverin birde

aynen ya marga hanım beni arkilikten çıkarmış vay ben nerelere gideyimmmm

Hemen yargılama hatun..

Banlanmadan önce herkesi arkadaş listemden çıkardım sonra tekrar ekledim..
Senide daha yeni gördüm , yollarım hemen..

Hemen yargısız infaz yapıyor şuna bak

Bunalıma gir çık ir çık gir çık bi bunaldımm durdum yaa ondan sanırsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…