Çatlaklar Çatlak kamuflajı

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

busracskn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2024
8
0
27
Çatlak kamuflaj işlemini yaptırıp memnun kalan var mı ? Çatlaklar için çözüm yok çoğu yöntemi denedim kamuflaj tekniğinin internette olumlu bir dönüşü olmamış sadece yapan yerlerin instagram sayfalarındaki görüntüler çatlağı görünüm olarak azalttığı yönde onun dışında kimse tecrübelerini paylaşmamış yaptıran varsa tecrübelerini paylaşabilir mi ?

Çatlak kamuflaj işlemini yaptırıp memnun kalan var mı ? Çatlaklar için çözüm yok çoğu yöntemi denedim kamuflaj tekniğinin internette olumlu bir dönüşü olmamış sadece yapan yerlerin instagram sayfalarındaki görüntüler çatlağı görünüm olarak azalttığı yönde onun dışında kimse tecrübelerini paylaşmamış yaptıran varsa tecrübelerini paylaşabilir mi ?
Hangi yöntemleri denediniz?

Cesitli kremler, dipomed, dermoreller, plazma pen faydasını göremedim
Çok zor bir tedavi %100 çözümü yok, benimde karnımda oluştu malesef mor mor şuan. Hamilelikten sonra lazer yaptırmayı düşünüyorum. Dr kombine tedavi yapıcaz altın iğne icon lazer vs dedi

Çatlakların yeni olduğu için belki fayda görebilirsin benimkiler ergenlikten kalmalar tedavi şansı yok gibi

Ben ilk seans yaptırdım toplam 3 seans olacak gelişmeleri yazarım özelden de yazabilirsiniz

Ben krem kullanmaya başladım. Öyle düzenli de değil. Bacağımda etki etmeye başladı gibi kalıcı olur mu bilmiyorum.

X