çatlagınız var mı kızlatr

• Konu Sahibi sekerim seker
  • Başlangıç Tarihi
S

sekerim seker

Ziyaretçi
kızlar çatlagınız var mı yazın bana nolur göbegımde çaylagım yok arkadaşlara ama gögüslerım çok çatladı y

biz 35.haftamızdayız göbeğimde tek tük 1-2 tane catlak var
ama göğüs nasıl çatlıo anlamadım walla?

badem yağı kullanın çatlamışlara yardımcı olmuyo ama çatlayacak olanları en aza indirgiyo ama bünyeye bağlı tabi eltimden biliyom :KK70:

canım benimde bacaklarımda var. başka yerimde yok şu an için. susam yağı ve kakao yağı iyi geliyo demişti doktorum. bu arada badem yağı tüylenme yapıyomuşş.

ya susam we kakao ve bademden çok azcık karıştır sür hiçte tüylenme yapmıyo
benimde war çatlaklarım hiç görmedim

Kizlarr Dün Komşudaydim Bi Akrabasi Vardii Kadin Ebeydii Işte Ben çatlak Için Aldiğim Kremi Söylüyordumm Oda Hiç Gerek Yok Bunlara Sadece Gerçek Zeytin Yağ Sür Hergün Düzenli Olarak Dedi Yatmadan önce Dedi Ben Bunu Yaptim Hiç Aksatmadan Ve çatlağim Olmadi Dedi Bende Başlayacagim Bugünn ........ Denenmiş örnek Var Hem Kadin Zeytin Yagi Doğal Hem Bebeğin Için Iyi Dedii....... Bilgilerinize.

e o zeytin yağı öle kalıyomu vücutta peki? yıkıyomusun ıyk öle cıvık cıvık :KK70:

Canim Az Miktarda Sürülecekk Bana Dedi Sen çalişiyon Az Koku Yapar Dedi Sabah Uyandiginda Parfüm Sikarsin Dedi.. öyle Vicik Vicik Sürmeyeceğiz Canimm. Ben Dalin Bebe Yaği Almiştimm Bunlar Bi Işe Yaramaz Dedi Para Verme Boşa Dedii... Bide Kadin Canli örnek Olunca Bide Ebe Olunca Denemekte Fayda Dedim..

hık deneyelim ozaman has zeytinyağı ewet kokusu var onun neyse katlanacağız çaresi warmı :KK70:

Deneyelim Bakalimm Zarari Yok Ne De Olsa........

Ben 22 Haftalik Hamileyim şuana Kadar Hiç çatlağim Olmadi Ama Ben Badem Yaği Kullaniyorum şimdilik Killanma Yapmadi Ama Maden Böle Bişey Var Ben De Zeytinyaği Kullanayim

kızlar çatlağım falan yok allaha şükür.ben niveanın bebe yağını kullanıyorum(buğday yağı ve badem yağı içeren)..ama sizlere farklı bi sorum olucak benimm.benim göğsümden su gibi bi sıvı geliyoo.yapış yapışş.acaba bi bilgisi olan var mı ..???aydınlatırsanız sevinirim.şimdiden teşekkürlerr:))))

KIZLAR MALESEF BEN ÇATIR ÇATIR ÇATLADIM HEMDE AMA 36. HAFTADAN SONRA BAŞLADI YANİ 1 HAFTADA BİRDEN KARNIMIN ALTI ÇATLADI VALLA BENDE 35. HAFTAMA KADAR SEVİNİYORDUM AMA O HAFTADAN SONRA OLAN OLDU AMA ARKADAŞLAR EŞİM FALAN ÇOK AZ ÇATLAMIŞ DİYORLAR BENİM GÖGÜSLERİM HİÇ ÇATLAMADI DEGİŞİKLİK OLMADI . YANİ ANLAYACAGINIZ SİZLERİNDE 35. HAFTALARDAN SONRA ÇATLIYACAKSINIZ İNŞALLAH SİZDE AZ ÇATLAKLARLA YADA HİÇ ÇATLAMZSINIZ ....
AMA EN GÜZELİ O MASUM MELEKLERİ KUCAGIMIZA ALINCA DÜNYALARA DEĞİŞMEYCEGİZ NERESİ ÇATLAMIŞ UMRUMUZDA OLMAYACAK BENTAKMIYORUM ÇATLASAMDA FARKETMEZ ,ZAMANLA GECER :teytey:

ya bendede var
ama çok az bu yüzden hiç bişey yapmıyom

kızlar bende 29 dan sonra çatladım ve fena bi şekildeeeee:KK43:
her türlü şeyide kullanıyorum ama faydası olmuyo saf zetinyağıda kullanıyom ama hergün değil kokusu .çok fena kızlar saf ya rafine olanda koku yok bu çok fena hergün kullanılması zor yani

Kızlar ben hamiş değilim ama bildiğim kadarıyla n önemlisi su içmek bol bol, cilt nemli olursa çatlama yapmaz o kadar.

kızlar lierac phytolastil jeli tavsiye ederim ben 5.5ayda kullanmaya başladım biraz geçikmiştim ama oluşmuş çatlakları bile gideriyor sabah akşam hiç aksatmadan sürdüm ona göre tavsiye edebilirim...

kızlar lierac phytolastil jeli tavsiye ederim ben 5.5ayda kullanmaya başladım biraz geçikmiştim ama oluşmuş çatlakları bile gideriyor sabah akşam hiç aksatmadan sürdüm ona göre tavsiye edebilirim...

canım sadece karın bölgenemi kullanıyorsun peki?birde lierac baya bir pahalı doktorum bana avent önerdi.Hoş oda pahaLı mecburen aldım..Bugünde ilave olarak badem yağı aldım en azından karın bölgeme çatlak kremini kullanıp diğer bölgelere yağı kullanırım diye düşündüm.Birde sabah akşam kullanmak şartmı çalıştığım için sabahları çok zor oluyor anca kalkıp giyiniyorum aslında üşeniyorummm

kızlar çatlagınız var mı yazın bana nolur göbegımde çaylagım yok arkadaşlara ama gögüslerım çok çatladı y

:) Ben Ilk hamılelıgımde Goguslerımı parcalarcasına KAsıyordum bana Kesınlıkle Cok bozulur Catlak olur Demıslerdı :) Dogum yaptım Aksıne Goguslerım Cok buyukken Tam ıstedıgım Boyuta geldı :) hıc bı Catlagım olmadı ama Cok Az bı Sekılde Karnımın hemen alt kısmında bı catlaklık oldu Olsun o kadarcık yanı :):teytey:

Herşeyi uyguluyoruz elimizden geleni yapıyoruz belki ama kızlar yapısall hiçbirşey uygulamayanlarda bile hiçbirşey olmuyor umarım az çatlarızzz

X