çatır çatır çatlıyoruz kızlaaaarr

munise19

Guru
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2008
208
3
41
hamiş kızlar. çatlamaya devam ediyoruz. ne zaman son bulur sizce. 36 haftalık hamileyim 3 haftam kaldı. ve git gide şişmeye devam ediyorum. karnım sürekli büyüyor.tek tesellim kendime kilo almadım. bulantı falanda olmadı ne yediysem bebişime canım kızıma yaradı. bakalım kaç kilo doğacak. bu arada bugün doğum günüm. kızımla aynı gün doğsaydı ne güzel olurdu. anne kız kutlardık. sağlıklı doğsunda zamanında doğsunda önemli değil. Yüce Allahım olmayan herkese nasip etsin evlat sevgisini. karnımdayken bile sevgisi başka.:emir_bebek:

doğum günün kutlu olsun nice yıllara.geçen eşime diyordum bende çatldım kötü oldu oldu diye.sonra düşününce hiç anne olamamaktansa çatlayalım sorun değil diye. allah isteyen herkese versin

bende catladım yaaaaaaaaaaa ufffffffffff goguslerım bacaklarım dunde karnımd aılk cızıgımı gordum yaaaaaaaa su karnımın yedıgı yagı bı ben bı allah bılır uffffffffffffffff:1no2:

Kırmızı kırmızı...Neyseki bende önceden de vardı bacaklarda filan.Ama insan yine de üzülüyor biraz.Olacak napalım anne oluyoruz,annelerimizde de var.Çatlamayanlar şanslı tabi.

vallahi çatlamayayım diye elimden geleni yapıyorum dünyanın krem parasını verdim çokta düzenli kullandım 3. ayımdan beri kullanıyorum ama son zamanlarda sallamaya başladım gerçi henüz çatlağım hiç yok ama bundan sonra başlarmı bilmem ne olursa olsun minikim ii olsun

mutlu yillar canim, ayni gun dogsaniz guzel olurmus ama olsun ne mutlu sana:))

doğum günün kutlu olsun....bebeklerimiz hayırlı ve sağlıklı olsunda ben çatlağa razıyım...

Ay heralde aranizda en cok catlagi olan benimdir.Gorseniz gobegim yanlarim hep kirmizi kirmizi aglamak istiyorum :çok üzgünüm:

Valla bacim irsiymis benim annemde oyle olmus o kadarda yag surdum bakim yaptim.Ama benim karnim cok iri suan goren ikizmi diyo hele daha 1 bucuk ayim oldugunu duyan daha bir sasiriyo.Sanirim ondan dolayi cok yirtildi birde ic karnim dar heralde yirtildida yirtildi baktikca moralim bozuluyo ama ne yapim :KK43:(( birde dusunuyom ya 20 kilo falan alsaydim ne olurdu 10 kiloda boyle olduysam artik gerisini sen dusun :KK43:(

evett yaa

ayy genetık olanlarda oluyor
benım karnımda genışlemesınee benımde kımse 8 yada olduguma ınanmıyor karnım kucuk

evett yaa

ayy genetık olanlarda oluyor
benım karnımda genışlemesınee benımde kımse 8 yada olduguma ınanmıyor karnım kucuk

oh ne guzel benim karnim sivri erkek bebek tasiyorum sanki genelde oyle oluyormus ya.ben simdi ikinci hamilelikte ne yapicam onu dusunuyorum cok daha beter olucak heralde hem sekerde daha kotu olucakmis ikinci hamileligimde ben artik ikinci bebegi pek dusunmuyorum valla yada cok ilerde ne yapiyim sorunlar pesimi birakmadi :çok üzgünüm:

X