Doğuma Hazırlık Çatı muayenesi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Betlmiray

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2019
41
8
38haftalik hamileyim Dr cati muayenesi yapmadı gerek yok dedi nst yede baglamadi .bebeğim iyi mi merak ediyorum normal doğum diyor ama ya catim darsa ben onu nasıl dogurcam. Anneminde darmis genetik olabilir mi sizce? Bu muayeni olanlar şartmi olmak zorunda mıyız olmadık diye bişey olur mu?

Hayır doğuma kadar hiçbir şekilde çatı muayenesi yapmadı dr çağırmadı da. Doğumdan önce 2 gün hastanede yatmama rağmen yapilmadı. Ne zamanki nişanım geldi sonrasında yapıldı o da hastanede kaldığım için.
Benim bildiğim çatı doğum anıyla alakalı. Sancı ya da nişan geldiğinde bakılıyor diye biliyorum.
Normal doğum yaptım bu arada

Bana 2gun once cati muanesi yapildi o zaman 39+5 dim acilmam olmadigini soyledi doktor cuma gunu tekrar gidicem

Nst yaptılar mı size? Bnde hiç doğum belirtisi yokm bebekde arada hareket etmiyor hemen korkuyorum malum süreçten Dr a da her an gidilmiyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…