Catherine Arley Allık kullanan varmı?

eylemcetinkaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2010
279
0
selam kızlar bugün biyerde catherine arley ürünlerine rastladım bi allık rengi vardı ki sormayın yaa çok beğendim kırmızı tonlarında kullanan memnun kalan - kalmayan arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz ? daha önce konularda pudraları çok övülmüştü onu denemedim ama allığıda sormadan almak istemedm doğrusu

Son düzenleyen: Moderatör:
cnm onca marka allık denedim en begendigim en son aldıgım flormarın allıgı 41 numarası çok ama çok begendim pembe tonlarında bi allık bukdrmı güzel olur keninlikla almadan önce bunada bak eminm memnun kalcaksın:)

flormarı bende çok beğeniyorum cnm özellikle pudrasını bnde avon maybelinne innova fln baya denedm hiç budur dediğim allık olmadı aslnda ama bunda aklm kaldı denemekte fayda varda sonra bişe olmasın:KK70:

ben kullanıyorum catherine arley hem allığını hemde föndotenini kullanıyorum çok beğendim avonunkileri beğenmedim ama bu hoşuma gitti allığının 01 fondöetnin 02sini kulanıyorum çok hoşuma gtti tavsiye ederim canım.Hatta bende görüp beğenip alanlar çok oldu herkes şaşırdı avon flan sandılar onlarda aldı sonra :)

cnm resmini koyablrmsn kabı falan nasıl çeşitleri oluyo çünkü bugun pudrasını alıcaktm herkesn memnun kaldığı hangisi acaba diye almadım flormar aldım:KK70: o yuzdn zahmet olmasa resim istiyorum:KK70::KK70:

canım allığın resmini bulabildim kendi resmimi yükleyemedim telefon bozukta kamerası. ondan geç kaldı kusura bakma nette bulmak uzun oldu :). şeftali tonunu kullanıyorum

rica ederm cnm ne kusuru ama benim baktığım sıkıştırılmış tek renk allıktı buda güzel görünüyo ışıltı hastası bi insan olarakk beğendm :) zaten esmer olduğum için bana şeftali tonu gidiyo bnce . çok teşekkür ederim ilgilediğin için :)

rica ederm cnm ne kusuru ama benim baktığım sıkıştırılmış tek renk allıktı buda güzel görünüyo ışıltı hastası bi insan olarakk beğendm :) zaten esmer olduğum için bana şeftali tonu gidiyo bnce . çok teşekkür ederim ilgilediğin için :)

önemli değil esmer olarak bende bana şeftali yakıştığını düşünüyorum bence güzel bi ürün bunuda düşünebilirsinizopuyorumnanaktan

pudrası süper:lepi: allığınıda aldım 06numara şeftali tonu resim atabilirim zemuszemus

cnm onca marka allık denedim en begendigim en son aldıgım flormarın allıgı 41 numarası çok ama çok begendim pembe tonlarında bi allık bukdrmı güzel olur keninlikla almadan önce bunada bak eminm memnun kalcaksın:)

oh my god!
sen diyince baktım netten rengi müthiş çok tatlı bi pembeeeeboshayallersmile

Son düzenleme:
catherine arley severek kullandığım bi marka şeftali tonu allığını tek geçerimm:108:

Son düzenleme:
Bende 3 gün önce aldım, alırken iyi mi kötü mü tereddütü vardı ama benim tenime çok uydu.01 numarası pembe tonlarında, çok canlı görünsede beyaz tenlerde muhteşem doğal duruyor ...

Son düzenleme:
$kucuk-sirlar.jpg bu resimdeki allık ne renk kızlar erik rengi mi

X