çarpıntınız oluyormu

EYLXIXK

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2008
55
0
58
:tomato:4 aylik hamileyim çarpıntım oluyor sürekli yardım lütfen bilen arkadaşlar

Canım hamilelikte normal zamandan daha fazla olur kalp atışları yani hızlanır bide çok çay falan tüketme eğer tüketiyorsan,bendede zaman zaman çok oluyor kalbim yerinden çıkacakmış gibi çünkü bende hipotiroidi var ve arada çarpıntı yapıyor eğer çok rahatsızsan bi tiroit hormonuna falan baktırmanı tavsiye ederim geçmiş olsun...

2.ayımda sürekli yaşadım çarpıntıyı ama artık geçti çok şükür..
Çook çok sıkıntılı bir durum.
İnsan uyuyamıyor bile..

kansızlıkta çarpıntı yapıyor.bi kan tahlili yaptırın bence.:çok üzgünüm:

kızlar ben şu an hamile değilim ama iki kızım var.küçük kızımda bende çok yaşadım çarpıntıyı.
bende hiper tansiyon çıktı ve sürekli doktor kontrolü altındaydım.sakın ihmal etmeyin ben çok sıkıntı çektim.
allah hepinizin evledını hayırlısıyla sağlık bir şekilde kucağınıza versin.

bu carpıntı bendede var..özellikle aksamları..doktoruma sööledim..hamilelkte olur dedi..ama nefesi kalbime yetmiomus gibi dedim ozaman hemen kardiyoloğa gidiceksin ve ekgi cekilip bana geliceksin ddi??ama daha gitmedim ..ihmal etme sor doktoruna..

ben de hamile kalmadan önce kolayı çok seviyodum ve çok sık içiyodum. hamile kaldıktan sonra kolayı bıraktım ama kola aş eriyodum saki çok fazla canım içiyodu bi gün okulda arkadaşlar aldı buz gibi dayanamadım içtim 1 bardak 10 dakika sonra bir çarpıntım başladı ayakta duramadım kalbim dışarı fırlayacaktı sanki bi daha da içmedim
belki seni de böle bişye rahatsız etmiş olabilir

Kalp atisin hamilelikte normale gore daha hizli olmasi normal. Ben hamile kaldigimdan beri 100 un altina indiremedik ama tansiyonum normal Allaha sukur. Sende tansiyonu ve kalp atislarini olcmeyi ihmal etme...Ama doktorum korkulucak bi seviye olmadigini soyledi, 7 aylik hamileyim ilk aylardan beri bende de var.

X