Çaresizim umutsuzum :(((

35tuana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2011
4
0
selamlar..
ben ağustos ayının 6 sında adet oldum aradan 14 gün geçti eşimle o ay içinde 19,20,21,22 tarihler arası beraber oldum.hep derler ya adetin son tarihinden itibaren aradan 14 geçince eşinle beraberlikte hamile kalma riski o kadar var aradan 10 gün geçti ve yine o ay içinde yani ağustos ayının 29 da adet oldum kahverengi tortulu bi şekilde kanamam oldu 2 gün sürdü hiç böyle renkte ve tortulu olmamıştı..bir tabir var üstüne gördü diee acaba öylemi oldum .. yani bir ayda 2 kere adet oldum..mide bulantılarım kasıklarımda ağrılarım ve bel ağrılarım var hala devam etmekte..kan testi yaptırdım sonuç aşağıdaki gibi çıktı..

Normal değer:<5 negatif
5.1-24.99 ara değer
>25pozitif
Sonuç: <1.20

Dr.hamile değilsiniz dedi..
peki benim bu yaşadığım durumlar nedir???
kan testi yanlış sonuç verebilirmi ??
yoksa hamilelik durumlarım olmamış mı ??
bana yardımcı olurmusunuz Lütfennn

benim bir bilgim yok ama umarim bilgisi olan arkadaslar size yardimci olurlar,umutsuzluga kapilmayin.mevlam ne eylerse güzel eyler.herseyin hayirlisi icinizi ferah tutun.

herkesin yumurtlama süreleri aynı değildir psikolojik olarak etkilendiginden bu belirtileri yaşamış olabilirsin eğer doktor hamile değilsen demişse değilsindir , yumurtlama zamanını öğrenip dene bide üzülme sakın

Kan testi kesin sonuçtur. İnanın belirtiler psikolojik oluyor(( bilirim. Allah sağlıklı, hayırlı evlat nasip etsin

duyarlılığınız ve yardımınız için hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim arkadaşlar..

merhaba üzülme. ben 2 ayda 2 dış geblik geçirdim. halen tedavim sürüyor. bterin beteri va r yani.

BEndede bu ay neredeyse tüm belirtiler vardi hamilerim dedim ama deilim regl oldum bence hamileseysek hamileyizdir budaha sürekli test yapmiycam hamileyimdir diye şüphe etmiycem yoksa cok moralim bozuluyor doktorunuz hamile deilsiniz dediyse malesef deilsinizdir ama Allah buyuk önümüzdeki aylarda hamile oluruz ins:)

Merhabalarrrrr :))))
mutluluğumu sizinle paylaşmak istiyorumm..yukarıda baya bir zaman önce hamilelik ile bilgilerimi sunmuştum bir ara hamile deildim yani.. durun durun bu konuyu kapatayım geçmiş konu zaten asıl konuya geçeyimm ..ayyyy heyecanlandım anlatam ben en iyisi:)) geçen mart ayının 14 nde adet olmuştum o ay içinde eşimle korunmaksızın beraber olmuştum inanın bana beraber olduğumun 2. günü belim, kasıklarımda ağrılar başladıı ve ter basması başkada bişey olmadı.. hamilelik belirtisi bunlar oldu bende ne mide bulantım ne baş dönmem ne göğüslerimde ağrı .. daha adetime 1 hafta vardı dayanamadım acaba mı dedim kendimce test aldım eczaneden yaptım silik çıktı..aradan 3 gün geçti tekrar yaptım silik çıktı artık dayanamadım dün hast..gittim kan testi yaptım daha 3 haftalık hamileymişim:))) ben çok mutlu oldumm inşALLAH ALLAH olmayanlarada verir aminnnn...

canım benim çok sevindim senin adına daha ilk okuyordum konunu inşallah hamiledir dedim altta müjdeli haberi okudum inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip eder rabbim

sağlıkla kucağınıza alın inşalalh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…