Çaresi Yok BiLiyorum!!!

KarKralicesi

ATA BARIŞ (:
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2006
24.059
18.172
37
bbbqn0.png

kelebek kanadı gibi bir şey bu, dokundu izi kaldı.

bir gece aniden kana giren hırsız. evde karşılaştık yüzyüze geldik, buyur ettim içeri, al dedim sana bana bize ait olan her şeyi. kelimeleriyle saldırdı bana. al bu kitapları, şurda duran dergiyi ve fotoğrafları. bırak kalsın üç beş şarkı. ama istersen alabilirsin bu kırık dökük hallerimi, üstüne üstün kararsız sözlerimi.

aldı, gitti.

"belki durup dururken yanına gelince, söylediklerimi anlamsız buldun.. oysa vakit yoktu ama sen haklıydın, çünkü böyle şeyler aceleye gelmezdi"

sır saklayamayan ben, sırrı olduğunu aklına bile getirmeyen sen. inatçı ben, akışına bırakan sen.. yağmura bulanmış kaldırımlarda, yalnızlığımla birlikte usul usul ilerlerken yaşam dolu sesiyle bana eşlik eden sen.. uzanacağız biz sert kayalıklara, hissetmeden tenimize batan o sivri kaya parçalarını. onlar degil mi ki kalbimize saplanıp çıkmayan milyonlarca uzay yılı. ben onu sevdim. kim ne der ki. sussun herkes ve bi o şarkı söylesin bana.

"bana bir söz verdin yine gelirim diye, sen gelmesen bile ben gelirdim.. sana bir şarkı yazdım söylersin diye, beni hiç unutmamanı istedim.

yalandan da olsa, ne güzel güldün o akşam bana.."

bgumv9.png

ALINTIDIR...

X