caprice otel didim

bekolim

baslangıc: 78.7 guncel kılom:70.4
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
5.220
960
bu otel hakkinda bilgi alabilir miyim, bayram araligi icin dusunuyorum 2 kisilik
bayramin 3. yada 4. gununden itibaren olabilir, fiyat konusunda bilgilendirirseniz sevinirim...
tatil basliklari konusunda tamamen bilgisizim, yanlis yere konu actiysam
yahut bilgilendirme kapsami disinda konu actiysam simdiden ozur dilerimm...

hadin yahu topikle ilgilenen yok mu suprizim bozulmasin evli bir cifte supriz yapmak istiyorum...

Son düzenleme:
Merhaba tadLi,

Malesef Caprice Otel Didim bünyemizde bulunmamaktadır bu yüzdende bu otel hakkında bilgi veremeyeceğim. Ancak dilerseniz yapmak istediğiniz süprizde size yardımcı olmaya çalışırım. Aradığınız otelde ne gibi özellikler arıyorsunuz ve hangi bölgede olmasını istiyorsunuz.Otelin kişi başı günlük fiyat ne kadar düşündüğünüzü de söyleyebilirseniz size tavsiyelerde bulunabilirim.

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
capric güzel bi otel tavsiye ederim fiyatıda çok uygun.kışın gittiğinde dahada uygun oluyo fiyatlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…