Kontakt Lens çapı büyük ve dilediğim tonu yakalayabileceğim bir marka var mı?

burberry87

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2010
174
0
Selamlar..
Senelerdir freshlook kullanıcısıyım, rahatlığı konusunda hiçbir problemim olmadı ne bir batma ne bir yanma.. hemen hemen her rengini denedim ancak içimde hep bir mavi aşkı kaldı ve ne yazıkki bu markada dilediğim tonu yakalayamadm B&L maviye geçiş yaptım tonu mükemmel aradığım renk bu ancak bu seferde dia problemi yaşıorm lensin çapı gözüme küçük sürekli kayma oluor vede gözümün kahverengisi taşıor yıllık lens kullanıorm ve her defasında yazık oldu parama die sölenmek istemiorm, yardımınıza ihtiyacım var bildiğiniz çapı büyük ve dilediğim tonu yakalayabileceğim bir marka var mı?

merhaba bende sizin gibi freshlook kullanıyorum hareli maviyi herkes çok beyeniyor çok naturel duruyor bence

Baush lomb mu aman aman o markada kör gibi gezdim durdum...
Freshlook mu çok damarlı uzaktan bakan hele kahve gözün üstüne takılmışsa maviyi aaa bak lens diye parmakla gösterir...

Sonuç : SOLOTİCA aşkınaaa :))))
ömrümde hiç bir lensin bu kadar doğal durduğunu görmedim dün vetman10 arzu ablacığım beni bu lensle tanıştırana kadar şimdi o kadar mutluyum ki hem mükemmel bir doğallık var hemde konfor...
Tatlım sana soloticaları tavsiye ediyorum. Çünkü sen gibi benimde başıma çok olay geldi çok param heba oldu...
Arzu ablacığım sana çok yardımcı olacaktır.Solotica başlıklarını incelemeni tavsiye ederim.

senizabana: hareli mavi ii hoş ancak çok koyu duruor açık tonda mavi istiorm ben

brykhia: solotica uzun zmn düşündüğüm çokda övülen ancak netten alışverişe güvenemediğim optikçiminde getiremeyeceğini sölediği için vazgeçtiğim bir marka, vetman10 sanırım üye ismini sahibindende görmüştüm fakat bu markanında çapı 14,2 dior yine gözüme küçük olmasın

Canım inan seni çok iyi anlıyorum. Neyse ki Vetman10 arzu ablacığımla hemşehirliyiz. İkimizin de merkezde olması çok büyük avantajdı ve ben çok mutluyum kendisine minnettarım. Ama güvenebileceğin bir insan olduğunu söylerim canm. Bir iletişime geç bence o sana en güvenilir şekilde ve en hızlı sana nasıl ulaştıracağını bilir. Umarım sorunun çözülür canım ve bir yardımım olur. Çok rahat ve doğal olduklarını gördüğünde çok mutlu olacaksın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…