canm msn sen,benim misin sen?hogeldin meleiimmm

SiremimS

İremim~Eslemim
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2008
11.270
1.279
iyiakşamlar kızlar bugün regl olma günüm diye sabah idrar testi yapmıştım 2.çizgi silikde olsa çıkmıştı tabi ben bunla tatmin olmadım kan testi yaptırdım braz önce aldım sonucumu ve hamileyim günüm geçmemesine rağmen kandada çıktı değerim 120,04 pozitif .sanırsam 3,4 haftalıkmışım çok mutluyum arkadaşlar içime doğmuştu hissettim meleğimi! sizinle paylaşmak istedim çok güzel bir duygu allah tüm isteyenlere yaşatmasını istiyorummm... hihoyyyt Şeniz

CNM NE mutlu Allah tamamına erdirsin o üzel günleri inşallah biz olmayanlarda görürüz... Allah sağlıklı doğumlar nasip etsin....

Meleğin hoşgeldi.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah.

TEBRİKLER YAAA.NE MÜTHİŞ Bİ DUYGUDUR EMİNİM BUNU YAŞAMAK.aLLAH BİZLERE DE NASİP ETSİN,SANA DA HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYI...

gözün aydin
allahim birde sag saglim kucagina aldigin haberini vermek nasip etsin
melegin hosgelmis

Tebrik ederim canim diğer topiktede tebrik etmiştim ama bundanda sevincini paylaşayim istedim ne güzel dile getirmişsin sevincini allahim kucağinada almayi nasip etsin inşallah

Bacim çok sevindim,hayirli olsun gözün aydin tekrardan.allah tamamina erdirir inşallah.bayram hediyesi oldu sana.öpüldün....:))

gözün aydin canim...
dilerim bebisini saglikli kucagina alirsin ve hamileligin rahat gecer...

gözün aydin
allahim birde sag saglim kucagina aldigin haberini vermek nasip etsin
melegin hosgelmis
inşallah canım çok sağol
Tebrik ederim canim diğer topiktede tebrik etmiştim ama bundanda sevincini paylaşayim istedim ne güzel dile getirmişsin sevincini allahim kucağinada almayi nasip etsin inşallah
sağol canım zamnını ayırıp benim mutluluğumu paylaştığın için
Bacim çok sevindim,hayirli olsun gözün aydin tekrardan.allah tamamina erdirir inşallah.bayram hediyesi oldu sana.öpüldün....:))
valla bacım bayram hediyemiz oldu amin canım çok sağol ii dileklerin için sanada hayırlı doğumlar:)
gözün aydin canim...
dilerim bebisini saglikli kucagina alirsin ve hamileligin rahat gecer...

çok sağol canım inşallah aminnn

canım allah hayırlısıyla bebeğını kucağına almayı nasıp etsın.

Papatya ne kadar zamandır istiyordun bebek.özel bir şey yaptın mı hamile kalmak için?

Tebriklerr canım Gözünaydınnn
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

canım gözün aydın Allah hayırlısıyla kucagına almayı da nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…