Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Canlarrr

esrablgn

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2014
264
6
Kizlar dktora gittim. Genelde hormnlarla alakali dedi olctu test mest yaptu hersey normal zayifsin kilo alsan dolgunlasirlar dedi duzenli beslenmedende geciyormus her ogynu saati saatine ye dedi yaninda extra ozlarak keci biynuzu rezene ve taze fasulye gibi seyler onerdi buyumesi icin klo alirsam buyucegini soyledi bana bide kntrole giden gitsin cunku bazen dogustan zararsiz kistcikler oluyormus onlardan filayida buyume yavaslarmis

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Şanslısın işte ben sana diyorum kilo alsan büyür sen aşırı zayıfsın ona rağmen benimkine yakın göğsün ben normal kilodayım kilo alsam şişcem iyice ama göğsüm düz yinede

Şanslısın işte ben sana diyorum kilo alsan büyür sen aşırı zayıfsın ona rağmen benimkine yakın göğsün ben normal kilodayım kilo alsam şişcem iyice ama göğsüm düz yinede

Kızlar ben göğüs büyütme duası diye bir şeyler okudum internette bu forumdada hiç konusu açılmamış deneyen var mı? :)

Varsa oyle bisi edelm hazir ramazandatizda

Siz ne doktoruna gittiniz ve hormon testi mi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kadin doguma gittim ordan genel cehayiye yolladilar butun tstlerim ultrasyon orda yapildi Gün l cekhup seklinde hormin testide var tabi icinde

Evet wowocum diyosun hep soganda ostrojen salgilayip sut bezlerini buyutuyormus . Ns klo alayim buyumesse o doktoru vururum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…