canlar şu oteller arasında kaldım,nolur fikir verirmisiniz ya??

esinnnnn02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2010
451
1
balayı için kasımda gidicez kısmetse ama karar vermek çok zor...
1.maxx royal
2.amara dolce vita
3.rixos sungate
4.voyage belek
5.amara wing
6.voyage sorgun

fikirlerinizi yada öncelik sırasını söyleyebilrseniz çok sevinirim kızlar...

biz balayımızı rixos sungate de yaptık , çokda memnun kaldık, tavsiye ederim.

diğerlerini bilmiyorum ama biz 1 hafta önce maxx royal'deydik balayı için ve tam anlamıyla olağanüstü bir otel! Şimdi normal hayata dönmekte zorlanıyorum :)

Her aman voyage hotellerini tavsiye ederim.
balayındada belek voyage daydık kesinlikle tavsiye ederim.
sorgunu da tercih edebilirsiniz

Bende 12nci ayda Voyage Belek yolcusuyum, deluxe oda tercih etmek istiyoruz, balkonda jacuzzi keyfi guzel olur.. Havalarda insallah cok bozmaz..
Fikriniz varmi havalar konusunda kizlar?

rixos premium da güzelmiş kızlar...voyage belek ve premium arasnda karar ver diyo çoğunluk ama sungate de aklımda:)) ya bide kasım da denize giremezsin dedi turlarda çalışanlarr(( kıbrıs daha garantidiyolar ama ben antalya istyorum(

Bende aralikta balayina gitcegim antalyaya. Hava durumunu 15-20 arasi olur diyorlar, denize girmeyi dusunuyorum ben..

Arkadasta aralikta gitmisti gecen sene sortla fln gezmisti yani..

Biz de geçen sene kasımda gittik canım voyage belek e..Ama denize girdik gayet güzel..
Ama maalesef bu sene hava hakkatten soğuk yani
yine de umarım şansınıza iyi olur.

yok yok bu havalar beni korkuttu...fikir değiştryoruz galiba...ağvaya falan gidelim diyoruz,seneye daha sıcak olabilecek aylardaantalya yaparız...ağvadaki oteller bari jakuzi şömine falan...iyi yani ama tabi bu da bi fikir...siz ne düşünrsünüz kızlar??ağva ya gideniniz var mı????

Biz de kasımda sapancaya gidiyoruz. Güral sapanca otele.
Romantik olabilir kasımda diye düşündük.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…