canım çok sıkılıyorr

S

sev_al

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sev_al
yanlızlığa bir nebze olsun alışmıştım
eşim yanımdaykende kendimi yanlız hissettiğim zamanlar çok olmuştu. şimdi oda ailesini ziyarete gitti. bir kaçgündür yanlızım.
öyle gidip geldiğim, birlikte zaman geçirdiğim birileride yok. iyice sıkıldım. benim kocada çok rahat. insan düşünmezmi bu kadın ne yapıyor çocuğuyla bir başına.
bugün aramadı bile....
bende aramadım. biraz merak edip düşünsün istiyorum.
bir insanda duygu olmazsa kötü ya...
işte benimkinde o yok...
o giderken üzüldüm hatta ağladım bir hafta da olsa ayrı kalmak zor geldi
bana sarılıp teselli etmesi gerekirken güçlü ol. bir haftaya dönücem demezmi....
çok çok iyi biri ama yapısı ,sessiz oluşu, dygularını yansıtmayışı rahatlığı bazen delirtiyor beni...
ben şimdi onu düşünüyorum ne yapıyor keyfi yerinde mi ?
ellbette ailesiylede zaman geçirsin ben gönderdim. daha doğrusu aklına ben soktum. (onu düşündüğüm için)
tabii kendimi düşünmeyi unuttuğum için benim daha çokkkkk canım sıkılırrrrrrrrrrrr

• Konu Sahibi sev_al
sana ne diyimki şimdi ben kendi elinle yollamış yanında gitmemişsin bile üstelik.. gitmesine sebep sen aramayışına üzülen sen.. bir kadın olarak ondan duygu beklemekte çok haklısın tabi o ayrı ama güzelim akıllı işimi eşini yanlız başına ailesi yanınada olsa tek başına tatile yollamak?

• Konu Sahibi sev_al
e tabi kendini düşünmezsende daha canın çok sıkılacakkkk.....
bencil olmayı bazen başarmalı insan.. inan kişinin en iyi dostu yine kendisi...

• Konu Sahibi sev_al

sen niye eşinle beraber gitmedin?onu yanlız gönderdin...fisfisfis

• Konu Sahibi sev_al
benim nickim neden garfield biliyor musun? çünkü o gıcık kediye bayılıyorum... onun herşeyi bencilce kendine istemesine, kendi işi için etrafındaki herkesi kullanmasına, vs vs vs vs....önce etrafımdakileri mutlu etmeyi amaç edinmiş bana çok iyi bir örnek çünkü.... tavsiyem ... izle biraz...

• Konu Sahibi sev_al
Canım yalnızlık çok zor. Biliyorum. Ama bazen eşlerden ayrı kalmak insana yarayabiliyor. Kafanı toplarsın kendinle daha çok ilgilenirsin eşini özlersin. Benim eşimde bir keresinde apar topar rizeye gitti. O zaman çocuğumda yoktu. Bana sen ne yapacaksın yalnız bile demedi. Korkarmısın bile demedi. Ama mutlaka gitmesi gerekiyordu. Bazen eşlerimiz bize çok güvenir. O nasılsa herşeyin üstesinden gelir başının çaresine bakar diye düşünürler. Senin de eşin belkide bu şekilde düşünüyordur. Bu kadar sıkma canını. Allah uzun ayrılıklar vermesin. Bir dahaki sefere sende eşinle birlikte gidersin.

• Konu Sahibi sev_al
yol çok uzak 10-12 saat. çocukla çok zor. hem eşimde olmaz dedi. perişan olursunuz dedi. bir haftalığına gittiği için açıkçası benimde işime gelmedi.
bende iki yıldır gidemiyorum ailemin yanına ve bir haftalığına eşimle gitsem onun ailesinin yanına gitmem gerekecek. eee bir hafta bana çok az. birde oraların havası daha sert yaza doğru düşünüyorum hemde daha uzun bir süre. daha çok kendi ailemin yanında geçirmek istiyorum zamanımı.
eşimde tatil değil hem ailesini görmek hemde iş için gitti. onun haletmesi gereken işler vardı nurcum
ama elbette haklısın bencilliği hiç beceremedimki.... daha çok kaybederim herhalde

• Konu Sahibi sev_al

canım onların bize güveni bizim tarafımızdan ilgisizlik olarak adlandırılıyorsa, yada biz bunu böyle algılıyorsak. ben öyle bir güven istemiyorum. biz kadınlarda güveniyoruz ama yine düşünmeden edemiyoz. haksızlık bu.
herşeyin hayırlısı tabi tşklr...

• Konu Sahibi sev_al
sev - al ama aslında bak becerebilirsin demekki bencilliği çünkü kendi ailene zaman ayırmak daha çok işine geliyor bu demek oluyorki sende umut var ve bunu özel hayatındada başarabilirsin

haksızlık konusuna gelincede tamamen haklısın:)

yok be canım nerde bende o bencilliği becerebilmek adaleti sağlıyorum
yazın onun kardeşleri anası hep yanımda. bende iki yıldır ailemi görmüyorum
gideceğim zaman 20 günlüğüne gidersem bunun hiç olmazssa 12 yada 13 gününü ailemle geçirmek istiyorum. geri kalanıda yine onun ailesiyle olay buu...

Son düzenleyen: Moderatör:
e sende gideydin ya madem aklın kalıyo kaydirigubbakcemile5

ne diyim inşallah herşey gönlünce olsun tüm kocalara bir sihirli değnek deysin ve hepsi çok romantik olsunlar.... amen!:))

canim ya..hayatini eşine baglama..tabiki o senin diger yarin..seviceksin,beraber vakit gecirmekten hoşlancaksin,yoklugunu hissediceksin ama fazla abartma..kendi kendine mutlu olmanin,güzel ve kaliteli vakit gecirmenin bir yolunu bulmalisin..bir hobi olur,egitim kursu olur..bebeginde küçükmüş gerçi..kursa gitmen zor olur..ama illaki hem cocugunla ilgilenebilcegin hemde güzel vakit gecirebilcegin,sevdigin bir ugras vardir..kendini dinlemeye baslarsan ardi arkasi gelmez..bende evliligimin ilk zamanlarinda boyle olmustum..kendimi dinlemeye basladim ve suclayacak kisiyide esim ilan etmistim..Allah'tan hemen kivirdim yoksa coktan kanli bicakli olmustuk :) ben ozaman bilgisayarda program yapmaya vermistim kendimi..teknoloji sıkınca örgü,ahsap boya,dikiş vs derken kendimi epey toplamiştim..öyle ki artik zaman bana yetmiyordu..hele senin birde cocugun var..daha da az vakit kaliyor kendine..oyuzden bu vakti güzel degerlendirmelisin..baslarda biraz zorla kendini..ama inan zaman ilerledikçe aklina cok daha güzel şeyler gelecektir..

Canım 2 yıldır ailemin yanına gidemiyorum dedin?Cok merak ettim buna nasıl dayanıyorsun?
Tabiki istiyorsundur da gitmek nasıl dayanabildiğini merak ettim?

Canım 2 yıldır ailemin yanına gidemiyorum dedin?Cok merak ettim buna nasıl dayanıyorsun?
Tabiki istiyorsundur da gitmek nasıl dayanabildiğini merak ettim?

zor ama elden bişey gelmiyor. üst üste yaşanan sıkıntılar araya giren hamilelik.(iyiki araya girmiş)
doğum, doğum sonrası çocuğun sağlık sorunları. devamlı hastanelerdeyim.
dayanamıyorum ama, çocuk doğduktan sonra onun sağlık sorunları inan herşeyi ister istemez unutturuyor. dünya sadece çocuğunun etrafında dönüyor. daha önce yazdığım topikleri okursan yaşadığım sıkıntıları daha iyi anlarsın. Allah'tan annem doğumda geldi 20 gün kaldı. babamı kardeşlerimi iki yıldır görmüyorum. arada nette görüyorum ama. sıkı sıkı sarılamadıktan sonra bana yeterli gelmiyor. gerçi onada şükür tabi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…