canım çok acıyor,hala inat ediyor.akıla ihtiyacım var

polyanna_06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2008
14
0
masal gibi bir aşktı benimki.11 ay boyunca rüyaydı sanki.kimse dokunmasın istedim bu ilişkiye,ama o kadar çok dokunan zarar veren oldu ki sonunda bitii ve gitti.hiç bir şey demeden terk etti beni.çılgına dönmüştüm.insan evleneceği,eylülde isteye geleceği değer verdiği insana hiç bir açıklama yapmadan nasıl giderdi.aklımı oynatmama az kalmıştı ki gittiğim bir medyumdan onun yapılan büyülerden ayrıldığını öğrendim.yapanların isimlerini öğrendiğim zaman 2. bir hayrete daha düşmüştüm.hepsi doğru idi.tek başıma bu olayı çözüp,kaybettiğim mutlulu herkeze inat yeniden yaşamalıydım.ama o kadar incinmiş ve kırılmıştım ki her bir parçamı birleştirmek oldukça zaman alacaktı.2 sene ayrı kaldık.toplam 2 sene.bu iki senede yaşanılanları anlatmak çok zor.o acılar...ağlama krizlerini....herşey ama herşey.neye yanacağımı şaşırdım....büyüler çözüldükten sonra yavaş yavaş benim etrafımda dolanmaya başladı,bende her gördüğümde kötü olurp üzülüyordum onu.birgün artık bu işin hallolması gerektiğine karar verip elime telefonu alıp ona görüşmek istediğimi mesaj attım.ve bana gelen cevapta geçmişin tekerrür etmesini istemediğini belirtmekte fayda mülaza görüyorum diye cevap yazmış ama görüşmeyide kabul etmiş.ama hala bir arayan malesef yok.seven adam hala neyin inadını yapıyor ve bekliyor.çok çaresizim.gene ben mi arayacağım.hatralı olan o,beni bırakıp giden gene o...lütfen ne yapmam gerek.tüm bu büyülere karşı yenileyim mi,savaşıp ben mi kazanayım?

Ya innmayın şu büyülere o dediğiniz kişiler tam bir dolandırıcı.....Senin yapacağın şey onunla oturup görüşmek ne yapmak istediğini öğrenmek..Ha ya devam eder yada tmam...
Tamam o aramıyosa sen ara ama ne olur büyüye falan inanma..Allahtan yardım bekle on dua et..Gerçe sevgi herzaman kazanır sen ne kadar olumsuz gösende kısmetinde yazılıysa o er yada geç olur...
Sen şimdi ara onu ve çağır bir yere,gelicekltir ve seninle konuşacaktır..

selama.s.
bu medyumlara aklım ermiyor inanma arkadaşım sana bir sürü harf sölemiştr kesin ben bu işin içindeydim...sana sorar bu harf varmı var bu harf bvarmı var sallar 6 7 harf ona göre bı ısım söler İNANMAYIN...tamam büyü vardır kuranda da yeri vardır....yapılmamıstr dıyemem sen bence hacıya hocaya medyumlara gıderek para harcama hepsi para oyunları otr NAS FELAK YASİN surelerini oku hacıdan hocadat medet umma Allaha el aç....hayırlısını dile acını anlıyorum ama bi söz vardır Herkes, bir şeye güvenirken,sen Allah’a güven :1hug:

Son düzenleme:
bu tarz sorunları çözmekte en etkili yol,
İLETİŞİM bence.
eğer hala ruhun we beynin onu istiyorsa,
yüzyüze we detaylıca konuşulmalı.
sen ya da o aramış çok önemli değil.
çok iyi bir iletişim kurulmalı,serin durup detaylıca konuşulmalı,oluru warsa
emek werilmeli..
ama bana kalırsa;
ben genelde denenmişin bir daha denemesi olmaz diyenlerdenim istisnaları hariç tutmak suretiyle tabi.

geçen bunca zamana ve dediğinize göre hatalı olmasına rağmen
yine de onu untmamışsınız ve tekrar beraber olmak istiyorsunuz.
peki bu defa mutluluğu gerçekten yakalayacağınıza inanıyor musunuz?
bence allaha sığının ve hayırlısını isteyin.
dönmüyorsa siz de kendi yolunuza bakın..

X