Canım benim güzel annem

house34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2014
2.618
1.970
Bu benim buraya açtığım ilk konu . Derdim var mahfolmuş durumdayım çok çaresizim . İlk kez yapacak birşey yok . Annem çok hasta ve hastane de ani bir durum oluştu. Şu an herşey belirsiz sizden dua istiyorum .Büyük ihtimalle mesajlarınıza cevap yazamayabirim . Bunun için sizden özürde diliyorum .

Bu benim buraya açtığım ilk konu . Derdim var mahfolmuş durumdayım çok çaresizim . İlk kez yapacak birşey yok . Annem çok hasta ve hastane de ani bir durum oluştu. Şu an herşey belirsiz sizden dua istiyorum .Büyük ihtimalle mesajlarınıza cevap yazamayabirim . Bunun için sizden özürde diliyorum .

Gecmis olsun.

Allah yardimciniz olsun..

Canım çok çok geçmiş olsun inşallah

Cok gecmis olsun annen. Anne deyince akan sular duruyor. Duanin icine anneni katcam insallah

Ve bütün hastalari tabiiki

Rabbim annenize ve tüm hastalara acil şifalar ihsan eylesin, sağ salim evinize gitmek nasib olsun inşaAllah.

Mübarek günler hürmetine Allah şifa versin canım.

Çok geçmiş olsun:KK43: İnşallah düzelir bir an evvel

Rabbim hayırlı haberler almanızı nasıp etsin inşallah.
Anneniz ile birlikte tüm hastalara gani gani şifa versin.
Geçmiş olsun.

umarım atlatır bu zor durumu bir an once saglıgına kavusur anneniz

Allah sifa versin insallah iyilesir ve insallah onemli birsey yoktur.

Allah anneni senden, seni annenden ayirmasin insallah.

Rabbim, şifa versin.
Anneniz tez zamanda sağlığına kavuşsun inşallah.

Gecmis olsun.

Allah yardimciniz olsun..

İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

Allahım annenize ve tüm ihtiyacı olanlara acil şifalar versin....Amin...

Cok gecmis olsun,acil sifalar diliyorum.

Acil şifalar :KK43: icini ferah tut lütfen güçlü ol

Canım çok çok geçmiş olsun inşallah

Gecmis olsun.Allah tez zamanda sifasini artırsın ins.

Allah şifa versin anneciğine sana bağışlasın inşallah

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim . Allah razı olsun hepinizden . Annemin şeker hastalığı var ve ayak parmakları morarmaya başladı . Bilmiyorum çok üzgünüm hergün Allaha dua ediyorum iyileşsin diye .Elimizden birşey gelmiyor .Kötüye bir gidiş var dendi yeni bir tedavi başladı ne olacak bilmiyorum .

X