Canim Babam...

H

hayal23

Ziyaretçi
Benim babam........
Annemle evlendikleri günden itibaren bizlere daha iyi bir hayat verebilmek için gecenin bir yarılarına kadar çalışıp eve gecenin bir saatlerinde gelen,hiç bir zaman suratını asık görmediğim,koca bir çınar misali ailesini geniş yapraklarıyla sarıp sarmayalayan,en ufak,neşeyi,kederimizi paylaşan.çok istediğim bir bisikleti alamadığı için gözyaşı dökebilen,hep bizlere destek olan BU DÜNYADAKİ EN ONURLU insana BABAMA benim babam olduğu için sonsuz teşekkür ederim.sen bu yazıyı okumayacaksın biliyorum ama olsun.Seni seviyorum canım babacım...

Canım ya,çok duygulandım yazını okurken:çok üzgünüm:
Duyarlı bir evlat olduğun içinde,bende seni tebrik ederim

teşekkür ederim
ellerinizden öperim:)

Benim babam........
Annemle evlendikleri günden itibaren bizlere daha iyi bir hayat verebilmek için gecenin bir yarılarına kadar çalışıp eve gecenin bir saatlerinde gelen,hiç bir zaman suratını asık görmediğim,koca bir çınar misali ailesini geniş yapraklarıyla sarıp sarmayalayan,en ufak,neşeyi,kederimizi paylaşan.çok istediğim bir bisikleti alamadığı için gözyaşı dökebilen,hep bizlere destek olan BU DÜNYADAKİ EN ONURLU insana BABAMA benim babam olduğu için sonsuz teşekkür ederim.sen bu yazıyı okumayacaksın biliyorum ama olsun.Seni seviyorum canım babacım...

Bence babanın yüzüne söyle bunları,daha mutlu olacaksınız ikinizde a.s.

:) Tamam Tavsiyeniz Için Teşekkür Ederim

Beraycim Buraya Yazmamin Nedeni Aslinda Babaya Söyleyecek Iki çift Güzel Sözün Ne Kadar Etkili Olabildiğini Göstermekti. Arkadaşlar Annelerimize Eminim Hepimiz çok Düşkünüz Ama Babalarimizi Unutmayalim.allah Kimsenin Babasini Başindan Eksik Etmesin Kiymet Bilelim çok Geç Olmadan:)

çok duygulandım yhabenneyaptımki
Allah başından eksik etmesin babacığını

bende babama bunları söylemek isterdim ama çok geç babam öleli 2 sene oldu ama birgün aklımdan cıkmadı söyleyeceğiniz hiç birşeyi ertelemeyin sevdikleriniz bir anda hayatınızdan çıkabiliyor :KK43:

kk da ne zaman babayla ilgili bir başlık görsem gözyaşlarıma engel olamıyorum.bu sefer ağlatan senin sözlerin oldu.keşke benimde babam hayatta olsaydıda bende birşeyler söyleyebilseydim ona. mine ninde dediği gibi hiçbirşeyi ertelemeyin..onların kıymetini bilin..ALLAH başınızdan eksik etmesin..kaybedince herşey için çok geç oluyor...sevgiler...

yelizcim ben çok duygusal bir insanım.bende sizlerin yazdıklarını okuduğum zaman çok hüzünleniyorum.başın saolsun arkadaşım:KK43:

keşke hayatta olsaydında yüzüne karşı söyliyebilseydim babam seni ne kadar çokk sevdiğimi senağlama ama eminimki sen beni görüyor , duyuyorsundur , babam olduğun için Allah'ıma ve sana binlerce kere teşekkür ederim , bir kere daha dünyaya gelsem yine senin kızın olmak isterdim , SENİ ÇOKKK SEVİYORUM BABAMMM :1hug:

babam rahmetli olalı tam 10 yıl oldu..hergeçen gün onu dahada arar oldum...keşke yanımda olsaydıda boynuna bir sarılsaydım...

ne mutlu ki babana senin gibi hayırlı bir evlat yetiştirebilmiş takdir edebilen eminim senin duyğularını suan oda hissediyodur mekanı cennet olsun canım benim babanın

Babam

Benim Babam Mert Adam,
Iyi Animda Kötü Animda Hep Yanimda.
Hem Annem Olur Hemde Babam,hastaliğimda Baş Ucumda,
Benim Babam Cesur Adam...

Kavga Etsekte Kizsakta Birbirimize,
Ona Ben Kizsamda Dinlemsemde,
Ben Onu O Beni çok Sever çünkü,
Benim Babam Cesur Adam....

Ona Sevgimi Anlatamasamda,
Davranişlarimdanda Anlişlir,
Mahsum Bir çiçek Gibiyiz.
Benim Babam Cesur Adam...

Babalar Günü Geldiğinde O Içindeki Mutluğu Bilemem,
Bir çocuk Gibi Sevinirler Babalarda,
Benle Arkadaşda Olur Dosta çünkü,
Benim Babam Cesur Adam....

ben babamı 2004 yılında kanserden kaybettim,benim babam 50 yaşına bastığı gün ellerimizden kayıp gitti,aradan 4 yıl geçti ama ben hala babamı bugün kaybetmiş kadar üzgünüm,
benim gibi babasına doyamadan yitirenler anlar yüreyimdeki acıyı...
der belki keşke daha çok öpseydim,keşke daha çok koklasaydım,sarılsaydım sıkı sıkı,keşkeler bitmez babasına doyamayanlara
ki hoş doyulurmu hiç babaya
ben babama doymadımsenağlama
hiç doyamadım,babamasenağlama
benden size tavsiye babanıza sık sık ,sarılın, öpün, koklayın, yatın dizlerine en güzel sözleri söyleyin ona, çok sevin,kırmayın,kıymayın,incitmeyin
SENİ ÇOK SEVİYORUM, NUR İÇİNDE YAT CANIM BABACIĞIM

esracım başın saolsun arkadaşım.yattığı yer nurla dolsun...mekanları cennet olsun..bizimle bunları paylaştığın içinde yüreğine sağlık.hayatta tek deişmeyen gerçeğin ölüm olduğunu hatırlattın bir kez daha.

babası sağ olanlara Allah uzun ömürler versin.sağ olmayanlara da Allah'tan rahmet dilerim.yazın çok güzel.babam sağ olsa bu yazıyı okuduktan sonra nerde olursam olayım onu yanaklarından öper sarılırdım.ama böyle bi şansım yok.ben onu çok özledim.

evet keşke hayatta olsalardı da bizde teşekkür etseydik hepsini allah nur içinde yatırsın.

ben babamın yüzüne baktığımda kocaman çocukları için çarpan vefakar bi yürek görüyorum bir gün sesini duymasam deli olurum bitanecik babam benim yerini kimse dolduramaz senin iyiki babamsın allah seni başımızdan eksik etmesin kocaman çınarımızsın sen bu güne kadar hem baba hem arkadaş hem abi oldun bana allahım herkese senin gibi bir baba nasip etsin babişim benimmm

X