Canım arkadaşım bana hediye yollamış....

zZzlem

İNŞALLAH BİR GÜN........
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2008
14.731
10
yılbaşı hediyelerinin paylaşıldığı topiği bulamadım...sanırım silindi,yada ben bulamadım...varsa özür şimdiden...
ama bu sabah ççooookk sevindim mutlaka paylaşmam lazımdı sizlerle...
ARDAYASBU nikli benim güzel arkadaşım bana çok güzel bir hediye ve çok sevimli bir kart yollamış,nasıl sevindim anlatamam.....
benim oyuncakları sevdiğimi bildiği için çok güzel bir bebek yollamış canım yaaa....
resmini de ekliyorum ve burdan onu çoook sevdiğimi iletmek istedim...
hep sanaldan dost olurmu derdim ama kk sayesinde artık bu sorumun cevabı EVETTTT...
İYİKİ VARSIN KK SAYENDE ÇOK GÜZEL DOSTLUKLAR EDİNDİM...SİZİ SEVİYORUM...
.

a.s.:1hug:

canım arkadaşım sen hediyelerin en güzelini hakediyorsun. çok güzel bir yüreğin var. bu yıl allahtan 2 isteğim var. biri kayınvalidemin sağlığına kavuşması diğeri de senin minik bebişini kucağına sağlıklı bi şekilde alabilmen. umarım bu şirin bebekle junior özlemle beraber hoşça vakit geçirirsiniz.

canım benim çok teşekkür ederim...............

özloşum...
cok sevindim senin adına...
ardabasyunun da dediği gibi; sen hediyelerin en güzeline layıksın...
öyle güzel öyle naif bi yüregin var ki senin...
kıyamıyo insan yazarken....

özloşum...
cok sevindim senin adına...
ardabasyunun da dediği gibi; sen hediyelerin en güzeline layıksın...
öyle güzel öyle naif bi yüregin var ki senin...
kıyamıyo insan yazarken....

canım sın birtanem .........çok sevindim sendende bu güzel sözleri duyduğuma.....
ama duygular karşılıklı kesinlikle.....senide çook seviyorum ben........a.s.:1hug:

cok guzel ya
allah dostlugunuzu bozmasın
ıykı kk var gercekten
sanalda dostluk olabılıyomus gercekten

oyy oyy benim güzel arkadaşım...
Seni böyle mutlu görmek nekadar güzel....
Gerçekten de öyle çok güzel bir yüreğin var ve herkese açık....
Hep mutlu ol inş..
Rabbim yüreğindeki bütüün güzellikleri göstersin sana
....

ay çok kıskandım ama ben yaaaaaaaaaaaa....
sana tebrikler sanada iyi günlerde kullan canım diyeyim bari napaım!

ne güzel yaa özloşum kimbilir ne sevinmişsindir bu hediyeyi ömür boyu saklarsın manevi değeri çok büyük bu arada gerçektende sanaldan çok güzel dostlar bulabiliyoruz bunuda bu güzel siteye borçluyuz bende ömür boyu görüşmekten gurur duyacağım dostlar edindim buradan

aynen çok sevindim ablacım......kesinlikle saklarım....
aynen kk müthiş benim için iyiki var......:enbuyukkk:

ne güzel.adına çok sevindim canım.allah dosluğunuzu daim etsin.paylaşmak küçükde olsa çok güzel.senin heyacanını,mutluluğunu tahmin ediyorum.gercekten çok güzel bişey yaa.a.s.:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…