Canı Sıkılan Gelsin :)

Bu arkadaşın neden böyle konuştu bence sor kendine yakın arkadaşın diyorsun ne malum kocana göz koymadığı neden bu kadar rahatsız oluyor insanın başına ne geliyorsa yakın dedihği kişilerden gelir

canım boşveeeeeeeeeeeer takma kafana böle manyaklar çıkıo aynı arkadaşdan bendede var hemde en yakın arkadaşım beni hiç beyenmez herdefasındada söyler çok gücüme gider ama artık alıştım samimi duygular beslemiorum.sende öyle yap hemdoğum yapmışsın verirsin ben hamileyken 30 kilo aldım hepsinide verdim sende verirsin üzülme emzirmiosan başla diyete kimseye deme şöle 1 ay kimseyle görüşme diyetini sıkı tut sonra git saçını boyat kestir kaşın maşın diyincede çık karşısına ama gayet normal davran bilerek yapmamış gibi davran

Kızlar Kafe'ye maçı izlemeye gidecem çok heycanlıyım inşallah Fenerbahçe kazanırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Oley çok heycanlıyım.

dur ben öyle yapim kafayı yicem dün buyana

eşinden ayrı eşimede gözü olduğunu sanmam birdefa gördü eşimi ama güvenmem artık
Bu arkadaşın neden böyle konuştu bence sor kendine yakın arkadaşın diyorsun ne malum kocana göz koymadığı neden bu kadar rahatsız oluyor insanın başına ne geliyorsa yakın dedihği kişilerden gelir

Şaka gibi insanlar bunlarda arkadaş olduklarını söyluyorlar ya hayret edıyorum bence sizi çekemiyordur onu söyleyen kişi kilonuzdan ona ne ayrıca kocanızın yuzune nasıl baktıgınız onu ne ılgılendırır söyleyeceksede senın ıyılıgın ıcınse uslubu ıle söylemelı arkadaşım bıraz dıkkat etsen kıloların kalır yasın genc vs vs ıle dıle getırıle bılır.Ökuz demek ıstıyorum arkadaşınıza musadenizle.

o ne bicim arkadasmiz öyle ya... aceba amaci ney?! -.- öküzdende öte ayi.

Bunların amacı onların sahıp olamadıgı bırcok şeye arkadaşlarının sahıp olmasını çekemedikleri için fitne fesat sokup huzur kaçırmak canım.Bendede bıtane var 35 ınde zorla kaşını aldırdık gezmeye göturduk makyaj yap vs dıkkat et kendıne dedık şimdi benı begenmez ay ben cok guzelım evet yasımı göstermıyorum guzel kadınım dıye dıye dolanıyor bende he evet öylesın dıyorum ama kızılay fakırlerı gıbıyız artık sen dusun gardolapta aynı kıyafeler aynı makyaj malzemelerı şimdı taktı her gelısınde ben cok guzelım dıyor bende ona bana arkadaş olsun dıye arkadas lazım degıl insan olan arkadaş lazım dıye yerı geldınmı laf söyluyorum.He bırde her dısarı çıkışımızda fondotenın çok kötu duzgun sur şunu der ama ben ona allıgını kötu surmusun hiç demem dolaşsın öyle pokemon gibi.

Onu arkadaslıktan direk çıKar öyle bir dengesizlik olurmu kİloLuysan canım diet yap bu erkeklere belli olmaz de bu şelilde değil cok sinir oldum:

Son düzenleme:

hahahaha ay son lafina hic gülecegim yoktu pokemon gibi diyor ya hahahah

ben geldim:122::122::122: hop..hop..hopp... tarçınla süt kaynatıp geliyoreeee

Güzel bayanlar anneler gününüz kutlarım canım annem annem canım annemmmmmm
annemi cok seviyorum kayın validemide seviyorum allaha sükür

Güzel bayanlar anneler gününüz kutlarım canım annem annem canım annemmmmmm
annemi cok seviyorum kayın validemide seviyorum allaha sükür

kayınvalidemi seviyorum mu okudum? hağğğ?? baya bi övdü seni herhalde. yoksa kolay kolay gelinler kaynanaları sevmez

son cümlene koptum

enemmm kızlar bugün cnm acayip tatlı istedi:18: ama yemedim. tam yemeğe çıkıcaktım. yemeğin yanında baklama transferi olacak götürür müsünüz kızlar dedi şef:18: enem elime aldım böle ılıcacıkk hemide fındıklııııı kendimle zor savaş verdim millet yerken emmeee yimedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…