Canı Sıkılan Gelsin :)

Demekki neymiş sende annelik hormonu henüz aktif olmamış neyse en azından nişanlılık hormonunun istekte bulunması güzel sırasıyla gidiyor =) ben 21 yaşımda evlendim hemencık oğlum oldu sonra 7 yıl sonra bir oğlum daha olsu ettimi sana evde 2 oğlan bir koca koskoca bir hıyar tarlası içinde yaşıyorum.bende baktım olmayacak uni okuyayım barı deyıp gazıye kayıt oldum en azından kacmak ıcın fırsatım oluyor kendıme ayırdıgım 2 gun bıle kar yaşta bu arada 33

Ay ben dayanamayacağım haydn hepinize iyi geceler canlar görüşürz yarın gece inşallah

sen kendini ailenden neden bu kadar sogutuyorsun aslinda sorunlarinizi cok merak ettim yani iyi kotu bir ailen var bence sukretmelisin ama sende sanki ALLAH KORUSUN ölseler umrumda degil modu var oyle dusunme sahipsizlik bambaska birsey el oglu hic bir zaman ailenin yerini tutmaz gun gelir insan 40 yillik esini tanimaz o yuzden ailen icin baban icin en son soylemen gereken laflari en bastan soyleme...herkesin ailesi dort dortluk degil ama bunu surekli dile getirmek seni iyice sogutur yani ailenin kotu yanlarindan cok iyi yanlarini dusun tamam para kazaniyorsun yardimci oluyorsun ama onlarda iyi kotu bu yasina kadar getirmisler seni

Ay ben dayanamayacağım haydn hepinize iyi geceler canlar görüşürz yarın gece inşallah

iyi gecelerrr haftaya perşembeye kadar akşamcıyım. o yüzden bi sabah bide bugün girdiğim saatte girebilirim. inş yarın denk geliriz yine. sohbetiniz gerçekten güzeldi

Evet hadi dağılalım biz evde gerine gerine yatarken bu kızancık çalışacak yrn geceye devam ederiz iyi uykular tatlı rüyalar beni görün rüyanızda

hmmm şöyle yapalım. bi sonra ki sefer. azıcık sorunlarımdan bahsedeyim sana.

benim bir sorunum yok ALLAHA SUKUR senin varsa yaz dinleyelim

herkesin var bir derdide. ben saldım çayıra mevlam kayıra takılıyorum bu sıralar. psikopat gibi başkalarının sorunlarını okuyorum; onlara üzülüyorum. kendime üzülmek hoşuma gitmiyor :) çokta üzülcek bir durumum yokta kafayı takmak istesem takacak şey bulurum yani...

ALLAH DERT VERMESIN INSALLAH benimde simdilik bebek tek derdim oda nasip hayirlisi olsun...

ALLAH DERT VERMESIN INSALLAH benimde simdilik bebek tek derdim oda nasip hayirlisi olsun...

hayırlısı olur inşallah canım. bizde bu yaz evlenmeyi düşünüyoruz; birde ameliyat oldum burnumdan ondanda memnun değilim. ana başlıklar bunlar :) ama canımı sıkmamak için mevzuları deşmiyorum; iyi oluyor böyle...

ay bende istiyorum burun ama korkuyorum resimlerin yokmu baksaydim bi tekrar olmayi dusunuyormusun bide revizyon iicinde ucret aliyorlarmi:26:

INSALLAH KAVUSURSUNUZ _:)

Son düzenleme:
ay bende istiyorum burun ama korkuyorum resimlerin yokmu baksaydim bi tekrar olmayi dusunuyormusun bide revizyon iicinde ucret aliyorlarmi:26:

INSALLAH KAVUSURSUNUZ _:)
ahaha bende muhabbeti nerden yakalayacağız diyordum yakaladık :) vardı bir ara canım resimler kaçırdın maalesef :) aynı doktora olmak istesem belki sadece hastane masrafları filan yırtardım da ben başka doktor araştırması içindeyim. benim doktor azcık ucunu uzun bıraktı; kıkırdağıda kesmem diyor o yüzden ona olamıcam zaten olmazdım da sanırım. Valla şuanki burnun çok çok kötü değilse ellettrme; revizyon isteyen çok insan var. ilk seferde memnunolanlar bence şanslı topluluk ya da beklentileri düşük. Allahtan burnum eskisine göre iyi de pek canımı sıkmıyorum...

keske bi resmini gorme firsatim olsaydi merak ettim valla :)
burnum kirik aslinda ve sis duruyor yani biraz masrafli olur galiba sen hangi doktora oldun fiyat araliklari nasil :26:

keske bi resmini gorme firsatim olsaydi merak ettim valla :)
burnum kirik aslinda ve sis duruyor yani biraz masrafli olur galiba sen hangi doktora oldun fiyat araliklari nasil :26:

birgün yüklersem ki hiç sanmıyorum sana sana haber ederim :)

ben 2bin liraya eskişehirde bir doktora oldum canım. eğer nefes sorunun varsa sadece onu düzelttir. hem deviasyona gireceği için ssk karşılar para ödemezsin; hem de şeklen süprizle karşılamazsın.

ben trde degilim,ve burnum kirik yamuk yani o kemigin duzeltilmesi lazim ve estetik bi degisiklik olmasida lazim pahaliya patlar gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…