Canı Sıkılan Gelsin :)

Geleyimde beni gezdir kız ankarayı hiç gezmedim
Çok merak ediyorum tayinimiz oraya çıksa acep nasıl olur ki

olurr bu aralar zayıfladım ya kendime güvenim geldi beraber kayboluruz sonra buluruz bi şekilde yolu.
eşinin mesleği ne?

bahçelievler güzel evet. :) beşevlerde güzel aslında[/QUOTE]
Bahçelievlerde kalıp beşevlerde sınava giriyorum sınavdan sonra beşevleri terkediyorum hemen ama ilk sınava gıttım 7.caddede kalıcam eşim aradı dedimki hayatım ya ben nereye düştüm böyle aa hayırdır bı terslıkmı var burası bagdat caddesi gibi dönesim gelmez benim dedim
Geleyimde beni gezdir kız ankarayı hiç gezmedim
Çok merak ediyorum tayinimiz oraya çıksa acep nasıl olur ki

Tayin bekleme ay sonu gel hepberaber gezelim

ehe. vallada kaldım evde bizim öle pek çevremiz yokturç komşu muhabbeti falan kötü :/ akrabalarlada konuşmuşluğumuz yok görücüde gelmez bana

Ya bırak gelmesin görücü sen begen bitane biz gidelim görücüye ne gerenk var evde misafir falan ağırlamaya onlar bizi ağırlasın
Yaş kaç buarada

Ya bırak gelmesin görücü sen begen bitane biz gidelim görücüye ne gerenk var evde misafir falan ağırlamaya onlar bizi ağırlasın
Yaş kaç buarada

öle deme psikolojim bozuldu geçen sene ki sınıf arkadaşlarımın hepsi evlendi. bana evde kalmış muamelesi yapıyolar. evlenmeyi hiç düşünmüyorum hemşire olasıya kadar ama hayatımda birisi olsun artık istiyorum kolay kolay kimseyi beğenemiyorum bnde sağlam bi mesleğim olacak inş. seneye hemşireliği kazanıcam:119: evleneceğim kişininde sağlam mesleği olsun istiyorum. hatta saçma saçma hayaller kurmaya başladım. bnm babam emekli asker. ast evlenme gibi bi düşüncem var :/ bakalım hyrlısı

Kız zayıflıkla gezme ne alaka:26::26:
Yok canım kaybolmayızz yani inşallah
Eşim memur canım

şöyle ki kilolarımı sorun edip gezmem ben. okula gittiğim zamanlarda bile yaz tatilinde evden kafamı uzatmazdım o derece takıntılıyım

[/QUOTE]
Bahçelievlerde kalıp beşevlerde sınava giriyorum sınavdan sonra beşevleri terkediyorum hemen ama ilk sınava gıttım 7.caddede kalıcam eşim aradı dedimki hayatım ya ben nereye düştüm böyle aa hayırdır bı terslıkmı var burası bagdat caddesi gibi dönesim gelmez benim dedim

Tayin bekleme ay sonu gel hepberaber gezelim[/QUOTE]

Ahh oralara gelebilmek benim istediğimde ne mümkünn evlilik böyle bir şey işte tutsaklık

Son düzenleme:
İnşallah dileklerinin hepsi gerçek olur hem sen o evde kaldın dıye sana laf edenlere bakma bellıkı yenı evlıler.Sen yenı gelınken onlar dertlerını anlatmaya başlıyor olurlar(ınsallah öyle olmaz ama) evlılık zor ve erken dusunulmemesı gereken bırsey gerek yok yanı hayatın tadına varmaya bak hepsi zamanında guzel örnek A şıkkı Ben

kaç yaşında evlendin ki?erken evlilikleri pek tavsiye etmiyolar ama bi arkşım var bnden büyük 23-24 yaşında falan. anne olmak istiyomuş :))) bi doktorla konuşmuş , doktorda hormonlardan dolayı böyle bi isteğin kaynaklandığını söylemiş. yani vücut belli bi yaşa gelince evliliği istiyomuş. garip geldi bana :/ bnm istediğimde nişanlı olmak :)) evlenmeyim ama nişanlı gezeyim :))))))

Ama şöyle bir şey evlilikte bir bütün olmayı becerebilirisn o kadar güzel oluyorki
ONsuz yaptığın hiçbir şeyden zevk almıyosun mesela
Ufak tefek tartışmalar illaki olur ama onlarda tadı tuzu

Nişanlılık kadar iğrenç bir şey yok
Hayatımdaki en berbat dönemmmm:120:

hıı öyle mii kız sen kaç yaşındasınki canım yaa le kaç kilosun altı üstü:26:

21 yaşındayım. diyete başlamadan önce 77.4 kiloydum şuan (dün mü ne tartıldım) 67.9 çıktım. çok süper gidiyo diyet. abur cuburdan uzağım kendime hakim olabiliyorum

evlilik zor zanaaat bekarlikta belli bir gorevin yok yani birseylere mecbur degilsin ama evlilikte bir evin yuku senin uzerinde oluyor arti ozgurluklerin kisitlaniyor basi buyruk hareket edemiyorsun falan filan

şuan 2 evliliği birden yürütüyomuş gibi hissediyorum inan sonuçta para kazanıyorum. evde ki bi masraf bnm üstümde. zaman oluyo çok zorluyo beni faturalar. ailemle sorunlar yaşıyorum. işteykende stresli olduğum zamanlar oluyor. o yüzden evlensem ahh anam demiycem eminim zati asosyal insanım ne kadar kısıtlanabilirim ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…