Lazer Epilasyon candela lazer yaptıranlar....

narr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2010
152
0
kızlar yaa benimm bıyık bölgeme candela lazer kullanıldı, forumda okuduklarıma göre çelişkide kaldım, çook ii sonuç vermiyo mu yüz için?
ilk başlarda rahatlattı baya ama sanki çoğaldı sonradan 4. seansım oldu bu arada,
bilenler söleyebilir mi candela lazer nasıldır :KK30:
bırakıcam bu gidişle :18:

yani bu candela alex.i bi ben mi kullanmışım :KK60: lazere gidenler hangi aletleri kullanıyolar sizde yaaa:26:

benim bildiğim candela en iyilerden. alex ile nd yag ın birleşimi yani hem yüzde hem vücutta uygulamaya yönelik. ben vücuduma yaptırıyorum candelayla ve memnunum bence senin de için rahat olsun :)

kızlar bende bir hastaneyle görüştüm şimdi, Alex. Candela ile çalışıyorlarmış 40 TL koltukaltı yarın gidip görüşücem bakalım nasıl olcak

arkadaşlar candela en iyilerden denmiş. ama yüze genel olarak alexandrite tavsiye etmiyorlar gidenler!! ama doktor tavsiyesi ne olur bilemiyorum.

Bende Candela Alexandrite ile başladım yüz bölgeme,20 gün oldu bakalım nasıl bir sonuç verecek merak ediyorum.Yüz bölgesi için iyi değil diye okuduğum için endişeliyim:18: Umarım hepimiz iyi sonuç alırız...

Bende candela alex.cihaziyla ilk seansima girdim umarim iyi sonuclar aliriz..

Bende Candela Alexandrite ile başladım yüz bölgeme,20 gün oldu bakalım nasıl bir sonuç verecek merak ediyorum.Yüz bölgesi için iyi değil diye okuduğum için endişeliyim:18: Umarım hepimiz iyi sonuç alırız...
Tatlim hala buaralarda misin epilasyondan ne gibi sonuçlar aldin acabaa ..

Merhaba yazınızdan baya zaman geçmiş ama yinede şansımı deneyim bana da candela alexandrite kullanılıyor sizde sonuç nasıl rica etsen tereddütteyim bazıları artar diyor kalınlaşır diyor lütfen bu cevap benim için önemli şimdiden teşekkürler

kızlar yaa benimm bıyık bölgeme candela lazer kullanıldı, forumda okuduklarıma göre çelişkide kaldım, çook ii sonuç vermiyo mu yüz için?
ilk başlarda rahatlattı baya ama sanki çoğaldı sonradan 4. seansım oldu bu arada,
bilenler söleyebilir mi candela lazer nasıldır :KK30:
bırakıcam bu gidişle :18:

Merhaba yazınızdan baya zaman geçmiş ama yinede şansımı deneyim bana da candela alexandrite kullanılıyor sizde sonuç nasıl rica etsen tereddütteyim bazıları artar diyor kalınlaşır diyor lütfen bu cevap benim için önemli şimdiden teşekkürler

benim bildiğim candela en iyilerden. alex ile nd yag ın birleşimi yani hem yüzde hem vücutta uygulamaya yönelik. ben vücuduma yaptırıyorum candelayla ve memnunum bence senin de için rahat olsun :)
Merhaba tüm vücut derken hangi bölgelere yaptırdınız ve şuan da memnun musunuz? Ben de bu cihazla yeni başladım da kol göbek ve yüz(çene altı ve bıyık) için tereddütte kaldım bu cevabınız benim için çok önemli şimdiden teşekkürler 😊

X