cancu'nun mavi makyajıı topiğindeki hakaret mesajları...

N

nena_

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi nena_
CANSU SEN ACAYIP ÇIRKINMıŞŞSıN YA AFEDERSIN AMA SENDE KAPICI KIZI TıPı VAR SEN MAKYAJDA YAPMA BENCE BAK BU HALINDE ıGRENC MAKYAJLI HALINDE:))) SENLE BOŞA KAVGA ETMISIM VALLA COK PARDON SENDE BU TIP VARKEN ZATEN ALACAGINI ALMISSIN BU SANA YETER YANI BOSA ZORLAMA KENDINI.Hee bu arada demıssın ya ben lısans yapıyorum vs dıye ben gene ınanmıyorum bu tıple sen zor okursun:))merakını gıder dıye soyluyorum ben yedıtepe ısletme mezunuyum ayrıca l.a de gercı sen l.a de bılmezsın nedır bu kelıme dıye :)))ucla da trade and commerce okuyorum yuksek lısans olarak yanı sen kımsınnnnn bız kımız:))) senın turkcen yok kı ıngılızceden anlayasın tabı anlıyorum ben senı :)) cahıl ınsan :))

• Konu Sahibi nena_
CANSU SEN ACAYIP ÇIRKINMİŞŞSİN YA AFEDERSIN AMA SENDE KAPICI KIZI TİPİ VAR SEN MAKYAJDA YAPMA BENCE BAK BU HALINDE İGRENC MAKYAJLI HALINDE:))) SENLE BOŞA KAVGA ETMISIM VALLA COK PARDON SENDE BU TIP VARKEN ZATEN ALACAGINI ALMISSIN BU SANA YETER YANI BOSA ZORLAMA KENDINI.Hee bu arada demıssın ya ben lısans yapıyorum vs dıye ben gene ınanmıyorum bu tıple sen zor okursun:))merakını gıder dıye soyluyorum ben yedıtepe ısletme mezunuyum ayrıca l.a de gercı sen l.a de bılmezsın nedır bu kelıme dıye :)))ucla da trade and commerce okuyorum yuksek lısans olarak yanı sen kımsınnnnn bız kımız:))) senın turkcen yok kı ıngılızceden anlayasın tabı anlıyorum ben senı :)) cahıl ınsan :))

• Konu Sahibi nena_
sahtekarlıgın acıklaması olmaz arkadaslar :))) Ama malesef yüzüne bıle tukurmeyecegım ınsan :))

• Konu Sahibi nena_
o kendını bılır uckagıtcı yaratık :)