Makyaj Ürünleri Cancu ve adm adm makyajlar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
süpersin makyaj konusunda usta olmuşsun tebrikler a.s.
hepside birbirinden güzel olmuş eline sağlık a.s.

canım makyajın cok güzel renk te öyle yüzüne gitmiş.bide ben seni ceyda düvenciye benzettim sankimCADIARZU

cancuuu favorilerime bir makyajın daha eklendi.. günlük makyajım yazdıgın göz makyajı süper olmuş... cok begendim.. bi siyah bide bu favorim oldu.. gözlerinde cok güzel zaten.. =)

cancuuu favorilerime bir makyajın daha eklendi.. günlük makyajım yazdıgın göz makyajı süper olmuş... cok begendim.. bi siyah bide bu favorim oldu.. gözlerinde cok güzel zaten.. =)

sağolll uçann böcüklerin en datlısı Şeniz

bak bakkkkk uçan böcüklkerin en dalısıymışşşlı

baklavammm fıstıklı kadayıfımmmm

cancu yaaa,
hepsi biribirinden gücel amaaaaa hihoyyyt

bak bakkkkk uçan böcüklkerin en dalısıymışşşlı

baklavammm fıstıklı kadayıfımmmm

anammm yavrukuşum benimmmm yorumlarda yaparmışş senin şerefine yapayım bi makyaj bareee hihoyyyt

cancu yaaa,
hepsi biribirinden gücel amaaaaa hihoyyyt

oyy nisanımm sağol bidenemmmŞeniz

çok güzel olmuş kızlar dahada olcekk eminimm

edammm kızlar derkenn bi tek ben varımm yavrukuşumm
ben topiğimi boşlamayayım koyayım yine bişilerr :lepi:

cancu sultan ben herkesin topiğini gezdim en son seninkini gördüm baktım ondan kızlar süper olmuş die sana yazmışım haklısın bi sen varsın hehehe karışmış son yaptığın da güzel olmuş bebeimm yakışırrrrrrrrrrrrrrrrrr

:roflol: koptum kıss gece geceee allah iyiliğini versinnn guzummm Şeniz

huuu huuuuu cancuuuuuu ben geldim canımcım-tatlicadiarzu-... tatlım hossun yine güzel olmus gözlerinsengözlerimebaksanab... bide göz kapagın bara geniş sür sür dur valla ne güzel.... cok sevdim yine.. yerimseniben

huuu huuuuu cancuuuuuu ben geldim canımcım-tatlicadiarzu-... tatlım hossun yine güzel olmus gözlerinsengözlerimebaksanab... bide göz kapagın bara geniş sür sür dur valla ne güzel.... cok sevdim yine.. yerimseniben

yavrummm benimmm seviyorum seniii Şeniz teşekkür ederim a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…