Makyaj Ürünleri Cancu ve adm adm makyajlar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
off ya herşey nasıl da yakışıyor benim güzelimee opuyorumnanaktan :1hug:

amanınnn kısçelerrrrr neler neler yazmışlar bebişkolar netimde problem vardı benim şimdi bile haşarı kediciğimden giriyorum özledim hepicüğünüzüüüü:gitme:

kıslar benim göz kapağım çok düşük far sürsemde anlamı yok çirkin bi görüntü ya offfffffffff(((

cancuuuu tatlım sineksss ben.. nickte ufak bi degişiklik oldu... tatlım görmedigim makyajların varmıs... valla harika... ama ben her daim siyahtan yanayım tabi... sanada cok yakısıyoo.. bu arada sevgilin askere mi gitti... allah kavustursun tatlım...

kıslar benim göz kapağım çok düşük far sürsemde anlamı yok çirkin bi görüntü ya offfffffffff(((

canım kendi yaptığınız göz makyajı topiğinde değişik makyajlar bulabilirsin kendine uyanları yapabilirsin

uyy nirlerdesin bebeğem sen yawwww aşkım askere gitti şuan usta birliğinde acemilik bitti aydın sökede şuanda mafoldumben gelin makyajımı bile siyah yapıcammmm senin içinnn kaydirigubbakcemile3

aaaaaaaa aydın söke mükemmel kız.. ben orda yasadıgım için biliorum... kücüklügüm orda gecti.... ohh miss gibi yapar döner askerligini valla....

aaaaaaaa aydın söke mükemmel kız.. ben orda yasadıgım için biliorum... kücüklügüm orda gecti.... ohh miss gibi yapar döner askerligini valla....

aaayyy yüreğime su serpildi yaw bebeğem benim teşekkür ederim valla işallah rahatça yapar askerliğini :Saruboceq:

üni de aydın sökeden arkadaşlarım vardı orasının rahat oldunu biliorum kızz aklın kalmasın hiçç bişicik olmazz doğu değil ki acemi birliğimi yoksa usta mı

üni de aydın sökeden arkadaşlarım vardı orasının rahat oldunu biliorum kızz aklın kalmasın hiçç bişicik olmazz doğu değil ki acemi birliğimi yoksa usta mı

acemilik bitti çok şükür cnm usta birliğindeyis:Saruboceq:

acemilik bitti çok şükür cnm usta birliğindeyis:Saruboceq:

oh ohhhh güzel yerde enişte hasretlik zor biliom emme napam bende hasretim be anacumm kavuşuruz elbet ama dua etki ii yerde içini ferah tut sen emiii üzme kendini su gibi geçerrrrrrrrr :teselli::teselli:

oh ohhhh güzel yerde enişte hasretlik zor biliom emme napam bende hasretim be anacumm kavuşuruz elbet ama dua etki ii yerde içini ferah tut sen emiii üzme kendini su gibi geçerrrrrrrrr :teselli::teselli:

ŞenizŞenizŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…