Göz Makyajı Çanakkale'de inceltmeden güzel kaş alan kişi veya kuaför yardıımm

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

DestinaX

Pure Love T <3 D
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
1.256
186
33
2 yıldır Çanakkaledeyim ilk başlarda Saça kuaförde salihaya aldırıyordum. 5 aydır kimseye elletmedim çünkü heryerinden girilmiş kaşıma ve şekil mekil kalmamıştı.İlk başlarda memnundum yeni müşteriyim diye sanırım sonraları 3 dk da kaş almaya başlayınca ve kaşım bariz incelince kaviz maviz hiç bişey kalmamış baktım. 5 aydır sadece kendim topladım ve iyice beklettim kaşlarım kalınlaştı şimdi güzel şekil verebilecek ve kalınlığını bozmıcak kavisinide ayarlayabilecek bi kuaför kişi arıyorum lütfen Çanakkalede öneride bulunabilecek olanlar yardım edin fena haldeyim

çarsıda fem dersanesini biliyorsan onun karsısında AR-Mİ kuaför var orda mineye aldırt.zaten kuaforun sahibi kendisi minyon tipli guler yuzlu bir bayan.ben öğrenciyim 4 yıldır burdayım ilk orda aldırdım hala oraya gidiyorum.benim hep istediigim gibi yaptı özellikle belirtirsen senin de inceltmez hassas davranır,tavsiye ederim yani.

Aaa evet biliyorum tamam bugün bi gideyim ben oraya inş. memnun kalırım da başka kuaför aramak zorunda kalmam tekrardan çok Teşekkür ederim.

bayadır kaşlarım alınmaz durumdaydı artık canıma yetti tipsizleşmiştim valla Ar-Mi'ye gittim arkadşın tavsiyesini okuyunca orda dükkan sahibi Mine hanım aldırdım Mine hanım kim diye sorun buyrun benim kaş mı dedi gülümseyerek direk ona anlattım nasıl mahfettikelerini kaşlarımı ve çok dertliyim bu konuda lütfen artık bi tek yere gitmek istiyorum sizide internette KK'd önerdi bi arkadaş falan diye anlattım. Uzun sürede alınmamış kaşlarımla müthiş ilgilendi ve güzel şeklini verdi.İnceltmedi dolgunlaşmış kaşlarım bayada inş. bundan sonrada aynı şekilde alır ve ilgilenir.

ben başka sehirde oturuorm ama ç.kalede okuyorum.inanın sırf kaşımı aldırmak için ç.klaeyi bekliyorum kuoför ömür var.cumhuriyet meydanı karşısında efeturun köşeden girince orda.fem dersanesı sokagının bi ön sokagında.ama sadece kaş bıyık konusunda eli çok hafif ve cok güzel alıo ama dier kesım vs.hıc yaptrmadım okonuda fiktm yok

Ben de geçen ay Mineye gittim Ar-Mi kuaföre tavsiye eden arkadaşa teşekkür ederim çok memnun kaldım.Diğer ayda ona giderim ve böyle almaya devam ettiği sürece ona giderim heralde kaşa şekil verişinin beğendim gerçekten diğerleride aklımın bi kşesinde kalsın ne olur ne olmaz tabii bilemiyoruz ki kuaförler de ruh hallerine göre iş yapbiliyolar bazen Allah korusun

Peki saç boyamada tavsiye edebileceğiniz kuaför var mı? Koyu renkten sarıya döneceğim de:)

Çanakkalede 4. yılım ilk seferde tüm kuförler süper 2. gidişimde hepsi bozdu. Artık kaş aldırmamaya başlamıştım ki son kez arkadaşımın tavsiyesi üzerine esenlerde Aysu Kuaför var sahibi Ayşe hanım kalın kaş isteyenler koşsun ona eli öyle güzel alışmış ki çok güzl şekil çiziyor. Ben daha bi kaşla 15-20 dk uğraşan görmedim burda valla hiç acele almıyor ve çok güzel alıyor. Yerini tarif edeyim Ömer Mart okulunun arka tarafınd taşören marketin karşısı yada esenler ptt nin 2 cadde arkasında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…