Çanakkale Güzelyalı taraflarına giden var mı?

bengusu

herşey güzel olacak...
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2007
1.699
4
47
slm arkadaşlar,
ağustos ta Çanakkale'ye tatile gidiyoruz Güzelyalı 'da ida kale resort isimli bir otel ,internette de var bilgileri,uzun zamandır araştırıyordum ve bu hafta sonu televizyonda çanakkale'de gidebilecek otellerle ilgili programda gördüm,denize sıfır ve güzel bir tesis hoşumuza gitti,eşimle karar verdik ve rezervasyonumuzu yaptırdık ancak bir arkadaşım çevrenin çok da güzel olmadığını söyledi bende pişman oldum daha doğrusu kararsız kaldım,bu çevreye giden ya da bu otelde konaklayan var mı aranızda varsa eğer bana görüşlerinizi bildirebilir misiniz daha fazla geç olmadan bir çözüm bulmam lazım.
şimdiden teşekkür ederim hepinize.a.s.

mrb bengüsu biz bu sene çeşmeye giderken güzeyalıya uğradık.otel hakkında bilgim yok fakat deniz ve çevre bizim hoşumuza gitti.sakin bi yer ve çok temiz.rahatlamak için birebir bence...

güzelyalıya gelmeden dardansta yazlığımız var, oradayız yazları. ida otel olarak güzeldir. güzelyalıda sakin bir yerdir. genelde emekli yatağı, eski hreketliliği yok. biraz eğlence anlayışınızada bağlı. yani beklentiniz nedir ona göre cevap yazayım...

Selam arkadaşim çok güzel bir yer güzelyali ç.kaleye çok yakin belediye otobüsü ile 10 dak sürüyor herkes denize oraya gider . Benim bile çoğu akrabanim yazliği orada her zaman denize oraya gideriz. Eşimle

gelince tanişmak isteriz. çanakkaleli bayanlar olarak ağiralariz sizi

canakkale deyınce neresı olursa olsun akan sular durur.cok severım.guzelyalı guzeldır.canakkaleye ınersınız.barları guzeldır.ben severım.

güzelyalı çok Tam yazlık alıncak bi yer ama gece esiyo:KK70: denizi falnda güzel:KK70: bnmerkezde oturuorum hep gidiorum guzelyalıya

arkadaşlar hepiniz cevap yazmışsınız çok teşekkürler,oralar güzel olmasa bile valla ben bu cevapları yazdığınız için bile gelirim oralara a.s. çok sağolun .
aslında eşim ve ben truva atını,çanakkale şehitliğini ve diğer tarihi yerleri görmek istediğimiz için çanakkale merkeze yakın bir yer tercih ettik,arabamız yok,otobüsle geleceğiz ve ulaşımı kolay olması beni sevindirdi,sağolun bir kez daha ,duyarlılığınızdan ve sıcakkanlı oluşunuzdan dolayı çanakkale'ye karşı gitme istediğim daha da arttı ve kesinlikle rezervasyonu iptal etmiyorum sayenizde arkadaşar,16 Ağustos'ta ordayım....:sm_cool:

arkadaşlar hepiniz cevap yazmışsınız çok teşekkürler,oralar güzel olmasa bile valla ben bu cevapları yazdığınız için bile gelirim oralara a.s. çok sağolun .
aslında eşim ve ben truva atını,çanakkale şehitliğini ve diğer tarihi yerleri görmek istediğimiz için çanakkale merkeze yakın bir yer tercih ettik,arabamız yok,otobüsle geleceğiz ve ulaşımı kolay olması beni sevindirdi,sağolun bir kez daha ,duyarlılığınızdan ve sıcakkanlı oluşunuzdan dolayı çanakkale'ye karşı gitme istediğim daha da arttı ve kesinlikle rezervasyonu iptal etmiyorum sayenizde arkadaşar,16 Ağustos'ta ordayım....:sm_cool:

8-16 ağustos truva festivali var burada, etkinlikler oluyor. umarım yetişirsiniz, son gününe denk geliyorsunuz sanırım...
bu arada ulaşımı hakikaten dert etmeyin, belediye otobüsleri kalkıyor. 15 dk. bir merkez- güzelyalı arasında

8-16 ağustos truva festivali var burada, etkinlikler oluyor. umarım yetişirsiniz, son gününe denk geliyorsunuz sanırım...
bu arada ulaşımı hakikaten dert etmeyin, belediye otobüsleri kalkıyor. 15 dk. bir merkez- güzelyalı arasında

çok sevindim bu habere 16 ağustos ta sabah ordayız yetişir kesinlikle Şeniz

Eğer musait olursa ça.kaleli bayanlar bir pazar günü toplanir yanina geliriz. Denize girmek için veya bir gece oturmak için

X