can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

bence hiç dalma arkadaşım ( gece gece için şişer inanki

hayırlısı olsun hakkınzda. ama mutlu olmayacaktım diyosun en iyisini yapmışsınn:13:

Olmayacaktım çünkü ben baskıyla büyümedim .
Benim tek hatam çenemi tutamamak oldu .
Arasa laflarım için özürdilesem huzurlu olurdum

Canım ben sana bugun ne dedim (=
Geçmişten biraz kurtulmalısın , kurtulduğun anda senin için hayırlısı olacak demiştim...

ama öyle bile olsa baştan sana bunu söylemeli hiç yola çıkmamalıydı, sonradan değiştiririm nasılsa diye başlayan ilişkiler kadın pasif değilse baskılara eyvallah demiyorsa böyle bitiyor hep malesef:26:

Yani orası da öyle tabi ki etek kadar bol pantolonlar mı varmş ya haberm bile yok

adam ailesini takmıyormuş umursamıyormuş silmiş gibi görünse de demekki herşeyi içinde biriktirmiş, eşinin hata saydığı ilk adımında da patlamış. ikisine de bebeklerine de sevgilerine de emeklerine de herşeye yazık olmuş

adamda yorulmuş arada denge olmaktan.. ayy küçük bebekte var. yavrumm ona daha çok üzüldüm

bdvdeki konu hangisiymis ya bi soyleyi verin :26:

hangi konu:26:

okumassam meraktan ölürüm ben baci

hehehee bence sen biliyorsundur da ben yeni yakaladım
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=681776

Bende pasif değilim ya ondan oldu o herdediğini yapacak bir eş istiyor .
Bana ayın 23 ünde diyor ki hala askerden gelene kadar düşün taşın gelince 5 aya en geç 1 sene içinde evlenelim.
Daha ne düşünceksem

Yani orası da öyle tabi ki etek kadar bol pantolonlar mı varmş ya haberm bile yok

Bunun tarzında falan istiyordu işte

Olmayacaktım çünkü ben baskıyla büyümedim .
Benim tek hatam çenemi tutamamak oldu .
Arasa laflarım için özürdilesem huzurlu olurdum
kararlı olman bile büyük avantaj, eger vicdanen cok rahatsızsan sen ulaş söyle rahatla bitsin. senin de beynini kemirmez bu düşünceler. yoluna daha kolay bakarsın.
hangi konu:26:

okumassam meraktan ölürüm ben baci

bdv de anilsa diye bi arkadasın konusu. bulabilirsen oku canım. sonra gel buraya:26:

Evet ya yazik olmus, bide simdi bosanmasin diye yalvariyormuslar, ne dengesizler, vallah o adam kendine bisey yapabilir, offff yaaa :97:

Doğru dedin ablam ufalıyım da cebine giriyim

Genis paca pantolon diyordur, cok var coookkk
Onlarin cebine sigarsin bak sen

adamda yorulmuş arada denge olmaktan.. ayy küçük bebekte var. yavrumm ona daha çok üzüldüm

hehehee bence sen biliyorsundur da ben yeni yakaladım
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=681776

Olan cocuklara oluyo iste, allah yardimcisi olsun ...

Diger konuyu okumaktan senin konunu kacirdim :26:
Allah hakkinda ne hayirliysa onu eylesin....

Ulaşamam artık hiç bir şekilde askere gitti sadece şehiri biliyorum birliği falan bilmiyorum .
Acemi birliği telefon falanda yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…