can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

sadece konu sahibinin mesajlarını okusan anlarsın.. ha bir de benim

biraz baştan biraz ortadan biraz sondan okudum içim fena oldu yaa üzüldüm.. yolcu sende iyi çözüm bulmuşsun hee derdin mi var al sana kısır tarifi mutfakta yemek yapmak üstüne bir güzelde yemek müthiş stres attırıyor bazen

Masallah oglunaa sana da tabi benim de oglum olacak insallahh

Tekirdagli misin bende 7aydir burdayim sarayda bursaliyim aslinda

Bende cok merak ettim de basladim okumaya

hepsini okuyamadım ben ama okuduklarım yetti üzüldüm yaa

valla ben değil diye biliyorum ama emin değilim:26: afiyet olsun kuzu ahahaha benimde sicilim temiz daha hiç ban yemedim

kısır çoğu derde devadır.. uzmanlardan duyuyoruz da söylüyoruz herhal

heeeeeççç bakınıyoz.. burası bakınma topiği ya o bakımdan
hoşgeldin

kadının derdi kısırı bir türlü tutturamamasıydı zaten
Ama kisir da hatri sayilir bi dert yaa,kisir onemli yanii bugun bende denk geldim o konuya tarifleri okudum bi guzeel
Hım konu sağlıksa ertelenmez tabi geçmiş olsun buarada ciddi birşey değildir umarım
Neyse yolcuya söyleriz bi daha yapar artık napalım
Yok ciddi bisey degil hamilelikteki rutin asilar:) tesekkur ederim bu arada
allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin.. erken davranmışsınız
Amin. He yaa benim adamin acelesi vardi bende dunden raziymissam demek

Bende merak ettim sonunu ya cok zor cidden.
Bu arada ben de tertemizim kendi halimde dolaniyorum forumda sabika kaydim yok

Neyse linkler dursun o zaman deneme yanılma uyarı alırsak yasakmış deriz en azından
Kendimi sizin için ateşe atıyorum :18:

aa hiç olur mu öyle şey ne konusunu konusuyorsunuz öyle

çok üzücü bir konu.. beni bu kadar etkileyen şeylerden biri bu adamın içindeki canavarı dışarı çıkarmasına vesile olmak, diğeri de herşeye an be an şahit olmak(yazışarak)
link önceki sayfalarda var..

ben bu kadar pirensezi başıma toplayacağımı bilsem ona göre yapardım.. bir daha ki sefere

Sende haklısın Ama resmen bi çok pirensez böyle bi konu bekliyormuş çok güzel bi noktaya değindin öpücemm

Hıı tatlı telaş aşıları bunlar Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bebişinizi

Ay ne uzunmus ya, bitmek bilmiyor, tek kizin yazdiklarini okuyorum ama bitmiyor :97:

kısır çoğu derde devadır.. uzmanlardan duyuyoruz da söylüyoruz herhal

olsa da yesek

Hoşbulduk iyi yapıyosunuz

leydiiimm

bekliyorum bakalım ilk banımı hangi sebeple alcam. bekret konularından yırttım. fetibörlü de bekledim cıkss o da olmadı. açılışı neyle yapcam bilmiyorum

Neyse linkler dursun o zaman deneme yanılma uyarı alırsak yasakmış deriz en azından
Kendimi sizin için ateşe atıyorum :18:

üzülme mapusluk boyunca sana temiz don sigara yollicam hatta sen yalnız hisstme diye bi linkte ben atarım gelirim yanına

dur ben de öpeyim
valla yaa neye uğradığımı şaşırdım.

Son düzenleme:

Kuru Kahveci Mehmet Efendi marka kahvemi de koymayı unutma
Ben yanarsam sende yanma kuzum içeride kim bakıcak yoksa bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…