can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Son düzenleme:
Kızlar konu burda vaktiniz varsa baştan okuyun sonrası olaylar hiç beklenmedik bir yönde gelişti

hangii konu o rib? herkese selamlar bu arada akışta görünce dayanamadım daldım topiğe

Hosbuldum taze geyik topigi bulunca dalayim dedim gunduz gordum de yazamadim bi turlu, esim uyuyunca geldim hemen

geyik topiklerine bakıyordum. millet hep kendi aralarında kaynaşmış, kimse bizi görmüyor. mecburen açtık bir tane
tanıtsana kendini kıızzz

hoşbuldum canım, bugün açmışsın topiği hayırlı uğurlu olsun başlığı ne konunun

bugün bdvde link paylaşmaktan uyarı almışım. görünce söyle de sileyim mune görmeden:18:

sildim kiiiiii

Son düzenleme:
hangii konu o rib? herkese selamlar bu arada akışta görünce dayanamadım daldım topiğe

Hosbuldum taze geyik topigi bulunca dalayim dedim gunduz gordum de yazamadim bi turlu, esim uyuyunca geldim hemen

İyi yaptın hoşgeldin tekrardan sabah gelseydin fetibörlü pasta vardı topiğin açılışı şerefine yolcu kendi elleriyle yapmıştı yetişemedin

Hosgeldin Nerde :26:Hosgeldin dilsahin, nerelerdesin sen yaaaa
silin linkleriiii gördümm kimsecikler ceza almasın:) yatılı misafirim vardı kızlar bugün gittiler. bakamadım hiç nete.. yalnızlığımı özledim yaa sizler napıyorsunuz?? kahvemi içtim ben şimdikk dumanlanıyorum:) var mı fal bakan

geyik topiklerine bakıyordum. millet hep kendi aralarında kaynaşmış, kimse bizi görmüyor. mecburen açtık bir tane
tanıtsana kendini kıızzz

Hosgeldin

Nerde :26:

Hosgeldin dilsahin, nerelerdesin sen yaaaa

Hosbuldum tesekkurler

Tanitayim kendimi. 24 yasindayim tazecik gelinim tekirdagda yasiyorum mecbuuren boylee iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…