can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Hiiihihihihihi vardir bi nedeni
Merakta ettim yaaa:44:

[h=1]Sandık operasyonunda gözatına alınan kadın zanlı muhabire saldırdı[/h]
Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekiplerinin köylerde erkekleri kandırarak hileli evlilik yaptırdıkları iddiasıyla 'Sandık' operasyonu kapsamında gözaltınaalınan 3'ü kadın 18 zanlı Balıkesir Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi.Balıkesir Devlet Hastanesi'ne 6 minibüs halinde getirilen 18 şüpheli geniş güvenlik önlemleri altında hastaneye giriş yaptı. Araçtan inen şüpheliler yüzlerini saklarken, bazı şüphelilerin 40 kişiyi dolandırdıklarını söylemesi dikkat çekti.
Jandarma operasyonunda gözaltına alınan bir kadın zanlı, bir muhabirin 'Siz de evlendiniz mi?' sorusu üzerine "Evlendim, koca istiyorum, gel beni al." şeklinde bağırdı. Jandarmanın elinden kurtulan zanlı muhabirin üzerine saldırdı. Saldırı sonrası hastane bahçesini dolduran vatandaşlar uzun süre zanlıları yuhalayarak tepki gösterdi. Sağlık kontrolünden geçirilen zanlıların yarın adliyeye çıkarılması bekleniyor.

Senin için buldum

Orası kesin zaten Bence de güzel olmuştur
Ne güzel valla, heveslisin mutfağa maşallah Öğrenmen iyi şimdiden, evlenince zorluk çekmezsin
ay sorma ablahiç değilim
nefret ederimyumurta dahi kıramamilk defa bu yarışma sayesinde girdim onun dışında yine uğradığım yok
Yarışma çok zevkli geçiyoo yüzden evde kalıcam kesin

Ayyyyy cok sagol canim yaaa, ne tatlisin
Iyi oldu vallah merakimi giderdim
Ay sen cok yasa

Yolcunun mekana bir selamda benden gelsin

Selam aus.. hoşgeldin.. çok teşekkür ederim. Kapımız senin gibi gönlü güzellere her zaman açık

Ooofffff şu anilsanın durumu içimi kanattı.. çok üzgünüm yaaa.. zavallı kız. Böyle olmamalıydı

Aynen canım ya bende çok üzüldüm onun durumuna
En son mahkemeye gidecekti bi gelişme var mı? Varsa görmedim de.

adamın cinnet geçirmesinin sebebi burayı okumasıymış. görümce olacak cibiliyetsiz, kızın bilgisayarını karıştırmış, sonra da ailesinin o güzide üyelerine göstermiş.

İki gecedir geyiklerde karşılaşıyoruz

Teşekkürler güzel sözlerine . Ara ara bakınmaya gelirim bende .

Ve bilmukabele

İki gecedir geyiklerde karşılaşıyoruz

Teşekkürler güzel sözlerine . Ara ara bakınmaya gelirim bende .

Ve bilmukabele

Dert okuya okuya bi hal oldum
Napayim geyige vuruyom bende

Hangi konu canim yaaa :26:

adamın cinnet geçirmesinin sebebi burayı okumasıymış. görümce olacak cibiliyetsiz, kızın bilgisayarını karıştırmış, sonra da ailesinin o güzide üyelerine göstermiş.

Aaa inanmıyorum Bende sebebini çok merak ediyordum ama burayı okuyacakları hiç aklıma gelmemişti.
Herşey daha da kötü olmuş
Terbiyesiz ne hakla karıştırmış kadının bilgisayarını.
Yaptıkları yetmiyormuş gibi birde kadının dayak yemesine sebep olmuş

ama adam eli değmişken onları da bir güzel pataklamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…