Can Bonomo Finalde !

sanslihayatim

Nirvana
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2007
3.340
129
Bugün Eurovision Yari Final vardi.. Can bonomo 13. Siradaydi..
Ilk baslarda biraz seslendirirken hafiften zorlanmis belliki yorgun
ama sonradan toparlamis..
Yari Finale 10 tane ülke kaldi 18 ülke arasindan..
Tam 9 ülke aciklanmisti ve biz hala finalde yoktuk..
Birden bire sunucular elinde bir "Altin Bilet" le gelmeye basladilar..
Kazanan sonuncu ülkeye hediyemiz olacak dediler..
Ve türkiye türkiye diye sesler birden duyulmaya basladi :)
10. olarak aciklandik, fakat bu 10. cu oldugumuz anlamina gelmiyor, sira karisikti söylenmedi..

[video=youtube;J1viLmPCeAM]http://www.youtube.com/watch?v=J1viLmPCeAM[/video]

Dün akşam finale çıkacağımızdan emindim fakat son anda acaba demedim değil.Ama güzel oldu 'Türkiye Türkiye' sesleriyle inledi salon.Ama bence hiç iyi söyleyemedi ya Can Bonomo.İnşallah finalde heyecanını yenmiş olur.Benim favorilerim Makedonya ,İsveç,Sırbistan.Kesinlikle çok kaliteli şarkılar.Özellikle Makedonyanın ki.Sabahtan beri dinliyorum.Oy da gönderdim.Finalde de göndericem.Biz birinci olamazsak eğer Makedonya olsun.

Son ana kadar bende heyecanla bekledim,en son okundu bi de Türkiye..Can Bonomo çok heyecanlıydı gerçekten yaa,inşallah finalde yüzümüz güler...

Yari finali gececegini biliyorduk onemli olan final bakalim orda ne yapacak?

Gercekci olmak gerekirse performansiyla degil sadece turkiyeyi severler sayesinde aldi o kadar puani.

Birinci olsunda gorelim................ :KK55:

can bonomonun sesini kötü bulanlar '' hadisenin sesini unuttunuz galiba erkek gibiydi kendisi söylemedi zaten vokalleri söyledi ! ''

bence sesi cok kuvvetli dansa ve heycana ramen

sıcak ve samimi bi performanstı gerçekten ve Azerbeycan Televizyonu Türkiyeyi bilinçli olarak sona bırakmış Bülent Özveren öyle bildirdi bugün Baküden ve çok da iyi yaptılar akıllıcaydı dedi....

başarılar...

Yari finali gececegini biliyorduk onemli olan final bakalim orda ne yapacak?

Gercekci olmak gerekirse performansiyla degil sadece turkiyeyi severler sayesinde aldi o kadar puani.

Birinci olsunda gorelim................ :KK55:

ne güzel o zaman ne çok seveni varmış Türkiye'nin öyle değil mi??? eh dilerim görürüz birinci olduğunu da

Ben Makedonyayi 3-4 saniyeligine bile dinlerken tahammül edemedim sizse cok begenmissiniz..
Can bonomo finalede kalmayabilirdi, gecen sene yüksek sadakat kalmadi sonucta..
Can cok sempatik bence, fakat su sarkidaki na na na na kisimlari olmasaymis daha iyi olurmus ya..
yoksa güzeldi bence performanslari..

ben zaten yarı finali geçeriz diye bekliyordum zaten salonu coşturdu bonomo. ama son ana gelince 8 e geldi tamam ya sonrakinde felan derken en sona geldi umudum kırılmıştı ki Türkiye denilince rahat bir oh çektim heralde ben :KK1: darısı iyi bir başarı finale..

o değilde Azerbaycanın açılış törenlerini çok güzel hazırlamış tebrik ettim yani kafkas kısmına bayıldım halk oyunları arasında en sevdiğim kıyafetleri hareketleri çok asil geliyor bayanlar açısından erkeklerinki de çok güzel ama ilkokul ve ortaokulda oynamıştım:KK76:
can ın şarkısı çok güzel özellikle insanın sevgilisi denizci olunca daha bi hoşuna gidiyor :KK3: ama italya ve slovenya da başarılı bence :KK42:

Son düzenleme:
X