çamlıca hospitaliumun doğum ücretini bilen?

funda72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
4.470
6
51
kızlar çamlıca hospitaliuma internetten baktımda odaları falan son derece güzel gözüküyo.iyi diyede duymuştum ama doğum ücretleri ne kadar bilmiyorum.aranızda orda doğum yapan yada ücretlerini bilen varmı?bide muayane ücretleri ne kadar ssk lılara?sağolun...a.s.

Muayene hospitalium ümraniyede ssk lılara ücretsiz. Ümraniye şubesi zaten çamlıca hastanesinin 40 metre yakınında,muayeneleri orada olup doğumu çamlıcada yapabilirsin canım,doktorun hemen yan binaya geçer.

Doğum ücretleri ise ssk lılara normal 500 , sezeryan 750 ytl. Bu ücretlerin içerisinde satandart odalar ve bebek muayene ücretleri de dahil. Standart odaların dışında küçük ve büyük suit odalar var,standart odadan farkları daha büyük olmaları ve küçük suitte 19" lcd tv,dvd oynatıcı,uydu alıcısı olması.Büyük suitte ise 42" plazma,uydu alıcısı,dvd oynatıcısı,masajlı duş bulunması. Küçük suit odanın gecelik ücreti 100 ytl, büyük suitin ise geceliği 200 ytl.

Ben şu an hospitalium ümraniye hastanesinde muayene oluyorum,doktorum Ferda Uygur Özalp,oldukça memnunum,kısmetse eylülde doğumumu hospitalium çamlıcada yapacağım. Geçen hafta standart,küçük suit ve büyük suit odaları gezdim :) standart odada kalmaya karar verdim,standart odalar da oldukça ferah ve konforlu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…