Çamaşırsuyu kullanırken..

nurbeyza

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2007
227
1
arkaşlar, temizlik yaparken çamaşırsuyunu hemen hemen hepimiz kullanıyoruz. benim size bu konuda pratik bi önerim var. eminim ki sizin de hoşunuza gitcek. bu tarz kendi keşiflerim var bikaçtane daha zamanla onları da paylaşcam siznle...
camsil leri bilirsiniz hepiniz. işte.. camsil in fısfıs aparatını ace (ace den başkasına uymuyo çünkü fısfıs aparatı) marka küçük çamaşırsuyunun kapağına taktım.. çamaşırsuyu kullanmam gerektiğinde (özellikle de murfak tezgahında) fısfıs şeklinde kullanıyorum. hem çok pratik hem de tehlikesiz..
bence siz de deneyin, tavsiye edrim... a.s.

Bende çamaşır suyu kullanırken akıllandım...İlk evlendiğimde giydiğim kıyafetlerde eşorfmanlarımdan özellikle bir kaç tanesini heba etmiştim:) Şimdi hala heba ettiklerimi giyiyorum hipo kullanırken hoş zaten temizlik yaparken artık tamamen o kıyafetleri kullanıyorum Yeni kıyafetlerimide berbat etmiyorum:)

Bana nedense pek mantıklı gelmedi arkadaşım..Çamaşır suyu zaten çok sıçrıyo fısfısla heryeri batırmazmı? En azından üstümüzü başımızı? Haksızmıyım?

cnm bende yağ sökücüyü aynı mantıkla kullanıyorum hem el yakmıyor ekdiven kullansamda hemde daha az israf oluyor:)

bende cok sık kullanırım çamaşır suyunu
yanlız diğe arkadaşların dediği gibi sağa sola sıcramıyomu canımm

Bende boyle kullaniyorum yerimsenibe
Bitmis camsil kutusuna bosaltirim camasir suyunu; fis fis diye kullanirim :)

bikaçgündür siteye giremiyodum mesajlarınızı yeni gördüm arkadaşlar..

kesinlikle etrafa dağılmıyoda sıçramıyoda. sadece kullanmak sitediiğin yere fısfıslıyosun okadar .. zaten fısıfısından kontrolu kolay oluyo.. denemeden bilemzsiniz dimi.

bende porcozu boyle kullanıyorum elımde yanmıyor hemde ıstedıgım yere ulastırabılıyorum :)

çok güzel fikir teşekkürler birtanem...a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

paylasımın için saol canım.denicem tuvalet içinde kullanımı kolay olur

teşekkürler canım,en kısa zamanda yapacağım,çok pratik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…