Callanetics Egzersizleri

Bana da özelden link atabilecek var mı kızlar?

Linkleri Başlıklarda paylaşmak yasak mı ki?*

arkadaşlar,
ben de birilerinin link atmasını rica etmiştim ama atan olmadı. google da aratın callanetics dublajlı diye, çıkıyor zaten. ben bir hotfile linki bulup indirdim, üç gündür de yapıyorum ve evet, yararını görüyorum. googledan aratırsanız rahatlıkla bulabilirsiniz. ana sayfadan link paylaşmak yasak bildiğim kadarıyla.

Ben bir süre düzenli olarak egzersizleri yaptım ama çok gereksiz buldum. Daha önce hiçbir yerde bu tip egzersiz olduğunu duymadım.
Vücudun gereksizce zorlandığını düşünüyorum. Cal yerine başka egzersizler yapılabilir.
İncelen arkadaşları tebrik ederim.

uzun bir aradan sonra tekrar başladım bu sefer istikrarlıyım 2.günüm diyet yapıyorum ayrıca hergün 40 dkka bisiklet çeviriyorum bakalım 20 gün sonra nasıl olacak

merhabalar
ben bugün 12. yi yapacağım,daha önce iki kez 10 yapmıştım ama iki günden fazla ara verdiğim için onları saymıyorum.

ben 2 ay önce falandı sanırım başladım 14 gün yapıp bıraktım.en kısa zmanda tekrar başlamayı düşünüyorum.burada kalabalık olsak birbirimize destek olsak zor gelmez ama kimse takılmıyor.

selam kızlar bende yapıyorum 2 gundur. daha oncede yapmıstım ama bıraktım.
heryerim agrıyo daha once bu kadar agrımamıstı sankı?
bende hergun gelıp yazmayı dusunuyorum bakalım nolucak :)

dün yapamadım neyse önceden 6 gün yapıp 1 gün ara veriyorduk acelem varya oyüzden vermeyeyim dedim ama yapmak kısmet olmadı destek olalım birbirimize benim bugün 7. bitti

kızlar ilk 5 gün ağrı noral.bi de hareketler zamanla beyne yerleşiyor ve süre kısalıyor farkettiniz mi bu hafta tekrar başlamayıı düşünüyorum ben ptesi.her girip yazarsak motivasyon olur bence. ıssız bırakmayalım burayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…