Callanetics Egzersizleri

ölçülerimi aldımda bende tam olarak nerden alınıo bilmiorum,ama göbek deliği hizzasından bel ölçümü aldım ben....

arkadaşlar bel ölçüsünü alırken göbek deliğinin en üstü yani belin en ince yerinden ölçü almamız gerekiyo.kalça ölçüsü alırkende kalçanın en geniş yerinden yani kalça kemiğinin etrafından almak gerekiyo diye biliyorum.umarım yardımcı olmuşumdur.

bir aydir cal yapiyorum kizlar. malesef duzensiz. cizelgeme yaziyorm ne zaman yaptigimi. saydim 13 yapmisim.
duzensiz olmasina ragmen ve ilk bes saat hareketleri tam ve duzgun yapamadigim halde cok keyifliyim:)
75 kiloyum. ust bedenim fazla baya. kilo verdim mi bilmiyorum tartimdan uzaktayim su sira ama gidenleri gormek cok guzel. olculerimi almistim onceden, su anki durumu bilemiyorum mezurami da kaybettim:) birkac saat daha yapayim mezura alicam:)

teşekkürler rukiye..opuyorumnanaktan

rica ederim canım.nezamandan beri yapıyosun callı?bende başlamak istiyorum ama motivasyon gerek.burda kaç kişi yapıyo acaba?

cnm, ben de yeni başlıcam.. ama şimdi cok sıcak, otururken bile terliyo insan, eylülde düşünüyorum.. kaydirigubbakcemile3

ben epey ikna oldum. çok güzel bişey, sıkıcı değil gibi geldi.. burada arkadaşlar çok heveslendirdi beni.. opuyorumnanaktan

Valla ilk 3 gün çok zorlayıcıydı. Ama bugün 4. günüm ve mucizevi bir şekilde bütün ağrı*larım geçti. Ayrıca bugün hareketler de aman aman zorlamadı... Yani vücut esnedikçe kolaylaşıyor ve esnemesi uzun sürmüyor...

bende basladim .ikinci günüm her yerim agriyo resmen ya.ben bir de spor yapan birisiyim.plates dahami kolaymi ne

ben nisan mayıs aylarında yapmıştım bir buçuk ay kadar güzelde sonuç aldım ama şimdi gerçekten çok sıcak ve motivasyon sıfır.tekrar başlamak istiyorum sizlerle.

Başla başla... Sıcak mıcak etkilemiyor valla. Eğer herhangi bir rahatsızlığın yoksa (kalp, tansiyon vs) gibi hiçbir şey olmaz. Ben oruç tuttuğum halde yapıyorum. Bahane yok arkadaşlarrrr sıkılaşacağız, taş gibi olacağızzzz :lepi: hihoyyyt

Allaha şükür herhangi bir rahatsızlığım yok ama kansızlık var bende o yüzden aşırı halsizlik oluyo birde sıcak eklenince hepten yıkılıyorum.yoksa hemen başlamak istiuorum.banada destek olun beraber incelelim.:teselli::

Pekmez takviyesi falan alıyor musun? Kansızlık halsizlik yapıyor gerçekten de çok fena... benneyaptımki

aslında kilo alırım korkusuyla o tür takviyeler almıyorum.çünkü emzirme döneminde kullandım çok kilo aldım.

Bende de kansızlık vardı. Ben ilaç almak istemedim kg alırım korkusuyla. O yüzden pekmeze ağırlık verdim. Kiloma hiçbir etkisi olmadı. Ki ben su içse yarayan tiplerdenim :)) Bence o direkt boğazı tutmakla alakalı. Günde 1-2 kaşık pekmez kilo aldırmaz. Ha belki iştah açıyor olabilir. Ama ben eminim ki sen callaneticsi uyguladıysan boğazını tutacak iradeye de sahipsindir :) Hadi ama biz kadınların istedikten sonra yapamayacakları ne var ayol! kaydirigubbakcemile3 Hadi rukiye hadiiiiiiiiiiiiiiiii... kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…