Çalışan temmuz anneler işe dönüş ne zaman ve bebişlere kim bakacak?

facundia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2007
123
0
49
Merhaba kızlar ben çalışan bir temmuz annesiyim. Aralıkta işe dönmeyi planlıyorum. Hamile iken kolay geliyordu işe dönüş konusu, ama şimdi hergün bebeğimi görüp onun büyüyüşünü izlerken,senağlama bırakmak çok zor geliyor. Kime bırakacağım bakıcılara ne kadar güvenilir. Sizler ne yapacaksınız? Bakıcı tutacaksanız bu işi yapan şirketler mi var tanıdık vasıtası ile mi bulacaksınız?

benım bebegım 50 gunlukken bıraktım ve ıse gıttım cok zor oluyor ben dersane ogretmenıyım 4 gun ablam bakacak 1 gun ben 2 gun de esım benım de ıcımden gelmıyor ama ne yapalım calısmamızda onlar ıcın...

ben bu sene ücretsiz izin alıcam eğer Allahtan bi mani çıkmazsa dolayısıyla bu eğitim yılı yokum kısmetse seneye eylüle başlıcam kızım o zamana kadar 14 aylık olmuş olacak:emir_bebek:.işe başlayınca eşimin dayısının hanımı bakıcak çok titiz bi hanım o yüzden içim çok rahat olacak.

benım bebegım 50 gunlukken bıraktım ve ıse gıttım cok zor oluyor ben dersane ogretmenıyım 4 gun ablam bakacak 1 gun ben 2 gun de esım benım de ıcımden gelmıyor ama ne yapalım calısmamızda onlar ıcın...

Canım çok küçükken bırakmışsın Allah kolaylık versin. Doğru söylüyorsun çalışmamızda onlar için bu zamanda mecburuz

X