Çakşır suyumu yoksa çakşır kökü tozu çayı mı daha faydalı ?

Çakşır suyu mu ,çayı mı ,macunu mu daha faydalı?

• Çakşır suyu

OY: 0 0,0%
  • Balla çakşır tozu karışım macunu

• Çakşır kökü tozu çayı

• Ankete Katılan
    0

1cift1tekannesi

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2015
1.507
1.370
Selamı Aleyküm arkadaşlar eşine çakşır suyunu ,çayını içirdinizmi yada macununu yapıp yedirdinizmi. Ne kadar sürede hamile kaldınız. Eşime hangisini alsam karar veremedim .

Aleykum selam eaim bu ay caksir suyu icmeye basliycak bueda forumlarda goemustum caksir suyunu oneriyolar genelde ve gercekten imkansiz gibi gorunen erkeklerde bile ise yaramis

Ben eşime içirdim bi faydasını göremedik acıkcası. Çakşırı içiriceksenizde erkek olabını alıcaksınız. Ben eşime l karnitin. L arginine ve pharmaton içirdim başta Allah'ın izni sonrada ilaçlar sayesinde hamile kaldıgımı düşünüyorum :)

Ben eşime içirdim bi faydasını göremedik acıkcası. Çakşırı içiriceksenizde erkek olabını alıcaksınız. Ben eşime l karnitin. L arginine ve pharmaton içirdim başta Allah'ın izni sonrada ilaçlar sayesinde hamile kaldıgımı düşünüyorum :)
Cok sevindim Allah sag salim kucaginiza da almanizi nasip etsin insallah bitkisel kurler genelde iki aylik kullanimdan sonra etkisini gosterir o yuzden kimse net bir sekilde esinizin neyden sifa buldugunu soyleyemez darisi bize insallah

Cok sevindim Allah sag salim kucaginiza da almanizi nasip etsin insallah bitkisel kurler genelde iki aylik kullanimdan sonra etkisini gosterir o yuzden kimse net bir sekilde esinizin neyden sifa buldugunu soyleyemez darisi bize insallah
2 ay kullnamadık açıkcası tadı cok acıydı. 6-7 ay sonrada bu dediklerimi aldık

X