Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Cake göğüs büyüten ve dikleştiren likit kullanan varmı??

umutveumut

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2007
135
5
selam arkadaşlar cake göğüs büyüten ve dikleştiren likit diye bir ürün var ve eczanelerde satılıyor yalnız fiyatı çok pahalı 500,00 ytl.albress ve buna benzer ürünlerin faydalı olmadıklarını okumuştum.kullanımını bıraktıktan sonra tekrar eski haline dönüyormuş.acaba bu cake de öylemidir. kullanmaya kalksak parasıda az değilki kullanan varsa yardımcı olabilirmi ??? küçük göğüslü bayanlar bu sorunu çözmeliyiz bizimde büyük göğüslerimiz olmalı.delikafadulden:dance::dance::dance:

valla kimse bana o parayı verdiremez.yarıımmm MİLYAR!!!!!!!!!yok artık.ben o parayı vereceğime bi 24 sene daha boyle gezerim daha ii.anam valla evlat acısı gibi koyar insana hele bi de işe yaramazsa

belki pahalı olduğu için işe yarama ihtimali fazladır bilmiyorum ki önemli olan kalıcılık tabiki de.....

o zman millet niye acı cekip silikon yaptırsın ki? silikona göre 500.00 ucuz bile gelir onlara. bence dolgunluk yapsada istenilen büyütme olmaz

merhaba arkadaşlar
bnm bir arkadaşım cake göğüs yağını kullandı bir buçuk aydan sonra gözlegörülür büyüme oldu.fakat 3 aylık kürü tamamladıktan sonra kullanmayı bıraktı.ve sonuç.1 ay içerisinde tekrar eski haline geri döndü.bn bi eczacıyla konuşmuştum,bu tür ürünler sprey yağ yada krem geçici olarak alrji yaparak göğüsleri büyütüyomuş.yani ya haytımızın sonuna kadar bunu kullanıcaz ya böyle yaşamaya alışıcaz,yada en kısa yolu estettik yaptırıcaz.aslında cake in fiyatına bakınca estetik daha ucuz oluyor....yardımcı olmuşumdur umarım..

Ben aynı markanın dudak büyütme ürününü kullandım bunlar kolajen desteği yöntemi ile çalışıyorlar yani piyasadaki diğer hap veya kremler gibi değil ben dudak ürününden çok memnun kaldım ve senelerdir 6 ayda bir kür olarak kullanırım.Şu anda civarımdaki eczanelerden birinde cake ürünleri yarı fiyatına ama yinede 250 ytl veremem Bu arada bu ürünün soğuk tutulması lazım diye hatırlıyorum...

aynen freeshp comda 300 tl başka yerlerde çok pahalı canım. benim arkadaşım kullanıyo ve gözle görünür bir büyüme gerçekleşti yani daha mutlu kız :)

ben 300 tl ye bi sitede görmüştüm bi arkdaşımda kullanmıştı baya yararı olmuştu

Peki bıraktı mı devam mı ediyor. Çünkü bırakınca eski haline dönüyor diyorlar.
Birde yan etkisi falan var mı
Eğer öyleyse masaj yapmak en mantıklısı hem maliyeti sıfır hemde etkili oluyor hemde hiçbir yan etkisi yok

Ben doktoruma bunun gibi ürünleri sordum..Bu tarz ürünlerin kesinlikle insanları yanıltıcı ve para tuzağı olduğunu söylüyor. Doğru bir plastik cerraha gidip meme protezi operasyonu olmak daha mantıklı ve kalıcı bence..Prof. Dr. Mustafa Şengezer' i öneririm arkadaşlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…