Selülit Çağan çokcan'ın mucize(!) formülünü deneyen var mı??

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

mithril84

Guru
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2011
4
0
merhaba herkese... son günlerde çağan çokcan isminde bir adam türedi. show max'da ve tv8'de bir kremin tanıtımını yapıyor. mutlaka görmüşsünüzdür. biraz araştırdım fiyatı 200 tl. 18 tüple 9 günde 10 cm'ye kadar incelmekten bahsediyor.. adama facebooktan mesaj attım sorularıma cevap vermek yerine bir telefon numarası verdi.. anlattıkları mucize gibi birşey ve bu ücret bile bu mucizeye az geliyor bence. bana pek inandırıcı ve güvenilir gelmedi. deneyen var mı aranızda?? yada denemiş birilerini tanıyan?? parasında da değilim ama sağlık bu sonuçta..

Cnm mrb. ben kesinlikle bilmediğim kremleri alıp kullanmam. Sporla, masajla, dengeli beslenmeyle geçer selülitler ben buna inanıyorum. Son günlerde böyle reklamlar çoğaldı zaten. Bence bilmediğin birşeyi alıp kullanma boşver sağlığından önemli mi?? :108:

Cnm mrb. ben kesinlikle bilmediğim kremleri alıp kullanmam. Sporla, masajla, dengeli beslenmeyle geçer selülitler ben buna inanıyorum. Son günlerde böyle reklamlar çoğaldı zaten. Bence bilmediğin birşeyi alıp kullanma boşver sağlığından önemli mi?? :108:

ben de hemen almayı düşünmüyorum zaten ama merak ediyorum aranızda kullanan varmı diye gerçekten işe yarıyorsa mucize gibi bişey çünkü :) evet bayanlar yok mu bilen birileri????

bölgesel incelme bölümünde bioxel jel diye konu var onu okursanız nasıl bir para tuzagı oldugunu gorursunuz

ben denedim arkadaşlar genelde bilemem ama ben de hiçbir işe yaramadı ikinci gün aradım kese yapın streçfilm sarın dediler yaptım yine işe yaramadı en az 10 defa aradım sizi arayacağız dediler ama hiç kimse aramadı anlayacağız hem param çöpe gitti hem de umutlarım bu selülitten kurtuluş yokmuş üzgünüm:KK58:

kesinlikle yalan hiçbir işe yaramıyor ve ne hediye diye gönderiyorlar nede sonra ilgileniyorlar para tuzağı benim param gitti sizin gitmesin ama en iyi televizyonların bile bu adamları neden hergün televizyona çıkarıp insanları aldatmalarına izin vermelerine inanmıyorum yazık nezaketen geri dönmüyorlar sadece oyalıyorlar arayacağız diye 2 aydır ne arayan var ne soran

ya benim anlamadığım bu kadar yalan dolan şeyler nasıl satıyor ? şaka sanki bilinçli olun kızlar düşmeyin bu tuzaklara adam insanın gözünün içine baka baka neler dio benm doğum çatlaklarım var geçiceğinede inanmıyorum güya kremle geçiriomuş :S

Merhabalar. Yazılanları okuyunca gercekten cok üzüldüm sonucta bende bir ürüne para versem ve karşılığını alamasam hayallerim yıkılırdı giden param da cabası. Memnun olan da var olmayan da var. Ben de tv programında çağan beyin gazına gelip bu ürünü alanlardanım. Yalnız ben 9 gün kullanımda çağanın dediklerini yapmadım :) ben normalde de yediğine içtiğine dikkat eden biriyim dünyanın hiçbir yerinde hiçbir ürün öyle sihirli değnek muamelesi yapmaz kimseye hemde bu paraya. Yediklerinize dikkat ederseniz bol su tüketip az bir yürüyüşle desteklerseniz bu tip ürünler size sadece yardımcı olabilir. Benim ergenlik döneminde almıs oldugum kilolardan olusmus çatlaklarım vardı kollarımda derin çatlaklardı ve tabiki hemen hemen her kadında olan selülit problemim vardı. Çukur Çukur oluşmuş elimi her attığımda elime takılan ve sinirimi bozan selülitler. Ben bioxeli gercekten büyük bi umutla aldım ve antibiyotik kullanır gibi sabah 9 akşam 9 mutlaka sorunlu bölgelere uyguladım. Her uygulamadan önce vücudumu sıcak suyla yıkayıp gözenekleri açtım. Zaten kuvvetli bir sıvı kolay kolay akmıyor da sürdüğünüzde bir yanma hissediyorsunuz ve kullandıgınızda bol su içmelisiniz. Ben faydasını gördüm 9 gün değil 9 günden sonraki hafta da etkisini gördüm selülitlerim artık çukur değil ciddi anlamda düzelme var ve kollarımdaki çatlaklar derinliğini kaybetti inceldi ki yılların olusumuydu. Bilemiyorum ben alın ya da almayın diyemem ama olmayan bir pantolonun içine girmek gercekten insanı cok motive ediyor. Bünyeye göre değişiklik gösteriyor olabilir Çağan Bey'in de bu kadar iddalı konuşması bence yanlış sonucta herkes memnun olmuyor herkesin vücudu vücut yapısı kilosu boyu yağ oranı cilt tipi hepsi farklı. Birine iyi gelen şey diğerinde de aynı etkiyi gösterecek değil. Örneğin ben extra jel aldım hiç memnun kalmadım ama benim arkadasım hala kullanır memnun çünkü. Bioxeli başka birine tavsiye ettim sadece karın bölgesinde yağlanma var oldukca fazla göbeği var o da aldı kullanıyor arayıp firmaya teşekkür bile etmiş :)))
Sonuç alamayan hanımlar adına üzüldüm. Herkese Sağlıklı günler dilerim..

ya benim anlamadığım bu kadar yalan dolan şeyler nasıl satıyor ? şaka sanki bilinçli olun kızlar düşmeyin bu tuzaklara adam insanın gözünün içine baka baka neler dio benm doğum çatlaklarım var geçiceğinede inanmıyorum güya kremle geçiriomuş :S

o kadar haklısın ki tam 2 paket sattılar bana hemde memnun kalmasanız para iade diye aylar oldu ulaşmaya çalışıyorum artk dinlemeden beni sizi arıcaz diyolar ama sonuç yok.sosyal paylaşım sitelerinden atıyorum reklamı yapan adama gördüğü halde cevap vermiyo.tüketici haklarını korumak için şikayet edebileceğim bi yer var mı

arkadaşlar bioxel jel almayı düşünmeyin bile!!! Asla kullandırmayın kendinizi, ne maddi ne manevi..
anlattıklarının birisi olsa, bir tek yönden işe yarasa yine tamam..
ama yok, tam dedikleri gibi harfiyen uyguladım. hem çatlak hem selülitlerim var geçer diye hergün umutla tekrar tekrar kullandım, bir de mezura koyup yollamışlar her gün ölçüm ettim.. ama tek bir cm bile değişmedi! çatlaklarda renk açılması oldu çok hafif, o da kremi sürünce sadece, duştan sonra tekrar görünür oluyordu, belki de çok su içince rengi değişiyordu. bir de ürünü sattıktan sonra muhatab bulamıyorsunuz arayınca. iki kutuyu 200 tlye gönderdiler, memnun kalmazsan ikincisini açma geri yolla 100 tlsini iade ederiz dediler. bir kutuyu kullanıp memnun kalmayınca ikinci kutuyu açmadan aynen yolladım iade için. ama hala parasını vermiyorlar. telefon edince sizi arıycaz, muhasebe iade için sizi arayacak diyorlar asla dinlemiyorlar, iade işlemi için yardımcı olmuyorlar. iki üç kere hesap bilgilerimi aldılar ben diretince, ama yine de iade işlemi yapılmadı. ürünü Temmuz sonlarında kullanmıştım, ağustosta da iade için diğer kutuyu göndermiştim. şimdi şubat bitiyor hala iade ücretini ödemediler. internetten bi baktım benim gibi memnun kalmayıp iade etmesine rağmen parasını geri alamayan onlarca kişi var. daha önce bakmak aklıma gelseydi asla sipariş etmezdim. o kadar ikna edici konuşuyorlar ki ve tabi ben de bu çatlaklardan selülitlerden kurtulmak için inanmaya öyle hazırmışım ki.. hem giden parama hem kendi aptallığıma hala üzülüyorum. Allah da onları üzsün inşallah.

arkadaşım buree diye bir çatlak ürünü kullandı memnun kalmıstı baya ince cızgı haline geldi. çok abartı bi fiyat değildi ustelik. bıde onu dene istersen...

merhaba herkese... son günlerde çağan çokcan isminde bir adam türedi. show max'da ve tv8'de bir kremin tanıtımını yapıyor. mutlaka görmüşsünüzdür. biraz araştırdım fiyatı 200 tl. 18 tüple 9 günde 10 cm'ye kadar incelmekten bahsediyor.. adama facebooktan mesaj attım sorularıma cevap vermek yerine bir telefon numarası verdi.. anlattıkları mucize gibi birşey ve bu ücret bile bu mucizeye az geliyor bence. bana pek inandırıcı ve güvenilir gelmedi. deneyen var mı aranızda?? yada denemiş birilerini tanıyan?? parasında da değilim ama sağlık bu sonuçta..

Merhaba... uzun zamandir sessiz sakin takip ediyorum forumu surekli bi bilgi alisverisinde bulunan hatun kisiler burada toplanmakla cok iyi yapmissinz :nazar: :KK3::KK9: inanmayin bunlara lutfen sagliginizla oynamayinn...

Son düzenleme:
X